Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie możesz wykluczyć na 100% :D :D :D

Około godziny 15 szedłem pieszo na obiad ulicą Grunwaldzką.

Ulicą Grunwaldzką w Gdańsku :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie możesz wykluczyć na 100% :D :D :D

Około godziny 15 szedłem pieszo na obiad ulicą Grunwaldzką.

Ulicą Grunwaldzką w Gdańsku :D

ok pozdrawiam :cool1:
Opublikowano
tyle
Opublikowano

tyle

A tyle, żeby się momentalnie odkochał, jak się odwróci:

1263752320_by_pierd94_500.jpg

:D :D :D

Opublikowano

:polew: :polew: :good:

tyle

A tyle, żeby się momentalnie odkochał, jak się odwróci:

1263752320_by_pierd94_500.jpg

:D :D :D

:polew: :polew: :good::polew: :polew:

Opublikowano

filmik ok :> :D :D[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 15:39_________________________________________________Czy dziś na ul Zachodniej przy urzędzie ,około godziny 15 jechał ktoś z klubu? , czy mi się coś przewidziało :hi:

a calkiem mozliwe ze to ja bylem a wrecz napewno i Ci sie nie przewidzialo a Ty chyba skrecales z zachodniej w podrzeczna :)[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:51_________________________________________________no cytowanie prawie mi wyszlo :>

Opublikowano

filmik ok :> :D :D[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 15:39_________________________________________________Czy dziś na ul Zachodniej przy urzędzie ,około godziny 15 jechał ktoś z klubu? , czy mi się coś przewidziało :hi:

a calkiem mozliwe ze to ja bylem a wrecz napewno i Ci sie nie przewidzialo a Ty chyba skrecales z zachodniej w podrzeczna :)[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:51_________________________________________________no cytowanie prawie mi wyszlo :>

wszystko się zgadza :cool1:

Opublikowano

filmik ok :> :D :D[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 15:39_________________________________________________Czy dziś na ul Zachodniej przy urzędzie ,około godziny 15 jechał ktoś z klubu? , czy mi się coś przewidziało :hi:

a calkiem mozliwe ze to ja bylem a wrecz napewno i Ci sie nie przewidzialo a Ty chyba skrecales z zachodniej w podrzeczna :)[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 16:51_________________________________________________no cytowanie prawie mi wyszlo :>

Prawie :D

Opublikowano

[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 08:41_________________________________________________Widziałem naziola czyli 11.11.11 okiem blogera

polecam ...

Pokazane troszkę innym okiem niż TVN, POLSAT, TVP1 i inne :angry:

Obejrzałem od tzw. deski do deski - spojrzałem troszkę innym okiem na to co się działo :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
:hi: Niezły filmik cała prawda
Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie heh

k**wa zawsze wiedzialem ze tv klamie ... tak jak i radio o gazetach nie wspomne

mialem przyklad na swjej osobie ... :naughty::decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 22:08_________________________________________________

:hi: Niezły filmik cała prawda

czemu robiles zdjecia latarką ?

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :D wezno zamow profesjonalna sesje 20000 ojro i Ci robie :D:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

pornodemotywator.jpg MISIEK :shocked:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

A co tak zle wygladaja zdjecia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie spimy nakurwiamy :D:decayed::naughty::kox:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 00:58_________________________________________________

A co tak zle wygladaja zdjecia :naughty:

Ty no prosze Ci miniaturki fajne ale w duzym ekranie jest bieda no mi nie wcisniesz przeca widac ze to jakis telefon albo suszarka :P

Opublikowano

no to się napatrzyłam na pupy... :gwizdanie:

a tak po za tym co słychać w Łodzi :decayed:

wstawać!!!!!!!!!!! :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.