Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wybieram sie wkrótce na weekend do łodzi to będzie okazja pogadać:)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam wszystkich po długim czasie nieobecności :confused4:

jak tam spociki w łdzbandzie? nadal co niedziela? :decayed:

Opublikowano

wybieram sie wkrótce na weekend do łodzi to będzie okazja pogadać:)

o widzisz jak bedziesz sie wybieral czy bedzsiesz jakos przelatywal daj znak sygnal :good:
Opublikowano
  • Autor

witam wszystkich po długim czasie nieobecności :confused4:

jak tam spociki w łdzbandzie? nadal co niedziela? :decayed:

Pewnie zapraszamy :D

nie spotkalismy sie ostatnio na trasie wiec zapraszamy jutro na spota :D

no a tak przy okazji nie spimy zwiedzamy :D [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 02:17_________________________________________________zyje ktos jeszcze ?? :D

Opublikowano

zyje...jak mozna to tak nazwac :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Seba lecimy dziś na tego PORT-a :naughty: :naughty: :naughty:

wybieram sie wkrótce na weekend do łodzi to będzie okazja pogadać:)

:naughty: :naughty: :naughty::good: :good: :good:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

rkwon - i jak z tym filmem, kręcimy dzisiaj coś czy jak :mysli:

Opublikowano
  • Autor

http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/uzywane/news/druciarstwo-polakow-takie-auta-jezdza-po-drogach,1723211[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 11:27_________________________________________________siemano

kurde powiem Wam tak

mam wszystko poza mocowaniem na kamere ktorej nie posiadam

a Bartas nie bedzie mial aparatu moze cos jeszcze wykombinuje narazie musze po pracowac

nad pomcowaniem inad slizganiem tego bo cos mi jezdzic nie chce no ale powalcze

i pewnie mi sie uda wziasc to na testy dzisiaj takze moze sie cos uda ale napewno

nie wczesniej niz normalnie bo sie nie wyrobie niestety :/

Opublikowano

ja będę na 18-tą na pewno bo "Glinka" chce iść do IKEA :gwizdanie:

Opublikowano

Bartas będziesz? bo mam płyn

Opublikowano

postaram sie ale nie obiecuje, na ta chwile musze jakos po auto do aski jechac :polew: nie mialem mocy wczoraj i nie wiem czy mam ja dzis

Opublikowano

mnie się za szczególnie nie chce jechać i się taraz zastanawiam czy mam jakiś cel

Opublikowano

to Bart przy okazji. bo moze na prawde nie dojade :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ehhh lenie

ja skladam wozek i jak dobrze pojdzie a czuje ze pojdzie dobrze zrobimy testy

hmmm :mysli: :mysli: :mysli: jak tylko ogarne cokolwiek co filmy kreci :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Powitać. Podsumowywując port tak daleko czy real trochę bliżej

Opublikowano
  • Autor

ja bym wolal port i nie to ze blizej bo mam akurat ta sama droge po prostu cieplej bedzie :) a tam sa fajne kolorowe parkingi moze sie cos ustrzeli :D

Opublikowano

Ale widze konkretów nie ma

Opublikowano
  • Autor

PORT to jestkonkret

gocarty tam gdzie zawsze jak wporcie

Opublikowano

Powitać :hi: :hi:

to będziemy dobijać do przystani koło gokartów :D heheh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.