Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to kasę dam jutro bo nie chce mi się przelewu robić

ok :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Mariano :/ ja chyba w auto nie wsiade :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

wczoraj bylo za grubo :confused4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 11:26_________________________________________________nawet nie zazcalem nic rezac bo ogarniam z ojcem panele w pokoju i jestesmy w 1/3

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Mariano :/ ja chyba w auto nie wsiade :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

wczoraj bylo za grubo :confused4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 11:26_________________________________________________nawet nie zazcalem nic rezac bo ogarniam z ojcem panele w pokoju i jestesmy w 1/3

:decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

heh ;) nie ma to jak tatar w przerwie :D

czekamna gonga ;)

Opublikowano

heh ;) nie ma to jak tatar w przerwie :D

czekamna gonga ;)

:silacz::baseball: co wybierasz :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: ja tez jutro dam kase
Opublikowano

Sebastian Jak tam sprawy z furaczem :?: :?:

Na razie nijak, dzwoniłem do Hestii, zgłosiłem, rzezoznawca ma się odezwać, boje się że słupek się lekko ruszył :confused4:

Opublikowano
  • Autor

huh na ostro

4e3777a1b12c.jpg[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 12:59_________________________________________________

heh ;) nie ma to jak tatar w przerwie :D

czekamna gonga ;)

:silacz::baseball: co wybierasz :polew: :polew:

wybieram :bicz: :bicz: :bicz::naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

Sebastian Jak tam sprawy z furaczem :?: :?:

Na razie nijak, dzwoniłem do Hestii, zgłosiłem, rzezoznawca ma się odezwać, boje się że słupek się lekko ruszył :confused4:

zaj...ać tych niedzielnych kierowców :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Bry ponownie:) Qrde... fotę mi pyknęło w drodze do piotrkowa - przede mną zapier***ł koleś w alfie, zdążył przejechać i radar błysnął mnie...Miałem może 80 na 70-ciu i jeszcze z daleka walnęło fotę, więc chyba faktycznie spóźniona reakcja na tamtego ziomka...super :thumbdown: Co do kasy - też mogę jutro dać, chyba, że przelew jest lepszy dla Was:)[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 14:11_________________________________________________Na tym democie o quattro jest auto mojego kolegi - Przemka z Pabianic :decayed: Lubi polatać bokiem...

Opublikowano

to kto dzis idzie do paciatow ??

Opublikowano

to kto dzis idzie do paciatow ??

a co to sa paciaty :mysli:
Opublikowano

bo tam podobno w tej knajpie pelno murzynow i brudasow

Opublikowano

bo tam podobno w tej knajpie pelno murzynow i brudasow

:blink::baseball: ale bedzie
Opublikowano

o 21 przed sie spikamy czy jak ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 15:23_________________________________________________i czy bedzie wiecej osob :P

Opublikowano

ja na 21 nie zdaze bo moja o 20:30 szkole konczy ale dojdziemy do Was

Opublikowano

bawcie się dobrze :naughty:

my juz po zabawie idziemy spać :gwizdanie:

Opublikowano

Ale Janek natłukł :cool1: :cool1: ale pas odzyskał :> :> :> :>

Opublikowano

kompletnie nie widać było jak sędziowie mają głosować :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.