Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wszystkiego Najlepszego byku

HAHAHA to dobre, z pingwina bykiem się staję :kox: :kox:

Panie Kamilu Pingwinie wszystkiego naj naj nie to zebym Ci przypominal ze stara pupa jestes

Zaniżam średnią wieku na spocie :decayed:

Dzięki za życzenia.

WESOŁYCH ŚWIĄT, bogatego mikołaja i wszystkiego czego tylko sobie zapragniecie.

Opublikowano
  • Autor

Wesolych :):kox:

Opublikowano

oj oj obi usmiechni sie :polew: pisałem ze by ci doradzic na nastepny rok .Najlepszego wszystkim zycze

Opublikowano

Życzę wszystkim Wesołych i pogodnych Świąt w grobie najbliższych :)

Opublikowano

no nie te swieta zeby w grobie sie spotykac :gwizdanie:

Opublikowano

Najlepszego, radości i miłości :wink4:

Opublikowano

Życzę wszystkim Wesołych i pogodnych Świąt w grobie najbliższych :)

Aż tak źle nam życzysz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

gdzie idziecie ?

Do Pomarańczy, albo razem tylko we dwoje w pewnym miejscu w Łodzi :wink4:

Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, radości, a także rodzinnej atmosfery w te święta wszystkim z grupy Łódzkiej A4- klub.pl życzy Tobi_one :> :wink4::a4fan:

Opublikowano
i42507_mikolajka-a-frac14-yczenia.jpg
Opublikowano

Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia no i oczywiście od groma prezentów życzę wszystkim Klubowiczom :cool1: i ich rodzinom :>

Opublikowano

Również chciałbym Wam życzyć jak najlepszego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia - Wielu łask od Nowonarodzonego, dużo radości i uśmiechu, spełnienia marzeń, nie tylko motoryzacyjnych;) żałuję, że nie mogę każdej/każdemu z Was złożyć osobiście życzeń, więc przyjmijcie tą drogą najszczerze z serca płynące - Wesołych Świąt!

Opublikowano
:hi: Jak po pasterce chłopaki kacyk jest :naughty:
Opublikowano
:hi::no:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 10:52_________________________________________________ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH Z ŁÓDZKIEGO :drunk:
Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

masakry jedzeniowej ciag dalszy :):sick3::evil::kox: :kox: :kox:

mialem robic sile a poki co to robie mase :P

Opublikowano

Masa dobra :wink4:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ja też zdycham po wczorajszej Wigilli, a jeszcze dwa dni siedzenia+jedzenia :sick3: :sick3: :sick3:

:D :D :D

Opublikowano
:hi: i po świętach, dziś ostatni dzień był "za stołem" jutro relax :wink4:
Opublikowano

ja tam nie zdycham,bo nie mm od czego, ale widzę, że Wy w cięzkim stanie :decayed:

Pod te Święta - jedna z moich ulubionych pastorałek.

Opublikowano
  • Autor

wole ta druga Edyte :P

kurde mam problema :P

skonczyly mi sie klocki :cool1: :cool1: :cool1:

w prawym tyle i trze juz metal o tarcze :D a musze jeszcze pojechac do warszawy i wrocic :D

nie up***doli sie tam nic bardzo ?? :wallbash: :wallbash: :wallbash::mysli: :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.