Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Połapać gnoi i dać po klapsie to sie możne nauczą rozumu :bicz3:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapraszam do dyskusji :)

Log (0 - 003,004,003,004) te drugie :tongue4:

Log (1 - 006,007)

Log (2 - 001,002,001,002)

Log (3 - 010,012)

Log (4 - 008,009)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

%@#$&^@#%$&^%@$! ojebali mi dziś Matizika :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamki wyjebane, CB za***ane :wallbash::disgust::kwasny::angry: tylko troszkę głupki bo czołówka od radia w schowku + radio zamontowane a nie ruszyli :blink: najgorsze to zamki bo po prostu dziury w klamkach :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________i antena od CB na dachu ale jej też nie wzięli :blink::chytry::blink::chytry::blink::chytry:

to nie złodzieje tylko młode dzikusy, łapy przy pupie powinno się takim ucinać

sadze ze te cyferki z l;iterkami sa niedolkadne wiec nie mamy o czym dyskutowac :kox:
Opublikowano

o widzisz, zapomniałem zapisać w hexie :(

Opublikowano

o widzisz, zapomniałem zapisać w hexie :(

widzisz jak bys zapisal wczesniej to juz bym dyskutowal :decayed:
Opublikowano

co lipton edzie

10/10 - doskonały materiał..... a w "naszych" mediach cisza..., wczoraj w nocy można było obserwować jak grupa hakerów z Anonymous wywala serwisy rządowe.. o 01:00 nie funkcjonowało większość serwisów *.gov.pl a dzisiaj w Teleexpress (nie mam TV i nie oglądam ale byłem u znajomych) podali, że "Internauci zaatakowali stronę rządową...i nie była dostępna" i zaraz wypowiedź jakiegoś barana z rządu, że nie było włamania do serwisu a sam osobiście wczoraj w nocy widziałem na stronie sejm.gov.pl było zapodane zdjęcie dwóch całujących się facetów z napisem w tłumaczeniu "wszystko możliwe..." - później strony zostały powyłączane... na Twitterze podawane były na bieżąco informacje o efektach ataku... przy włamie na 100% trochę ciekawych danych poszło na ich serwery więc temat w końcu zostanie nagłośniony medialnie i ludzie usłyszą jak to wspaniała UE ale nie tylko bo praktycznie identyczny projekt w USA chce ocenzurować jedyne wolne medium jakim jest internet.

Opublikowano

Wraca cenzura :rant: . To pewnie dopiero początek. Jeszcze nie widziałem takiej arogancji władzy jak prezentowana przez tę obecną. Wystarczy popatrzeć na Ustawę refundacyjną, która nie uwzględniła żadnych głosów sprzeciwu i teraz wszyscy jesteśmy w czarnej duupie, ale ACTA to sprawa szersza i bardziej niebezpieczna, to uderzenie nie tylko w wolności osobiste, ale także w przedsiębiorczość ludzi. Macie k**wa swoje PO :ranting1:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

dolecial czas operacyjny 2:10 wolno jechalem :) pusto na drodze fis 6,7 l/100 km [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:11_________________________________________________Dj gg ??

Opublikowano

Macie ku*** swoje PO

Ech PO czy nie PO im tylko w głowie jak nam dosrać

Opublikowano

obiecany nietoperz :decayed:

nietoperek.jpg

Opublikowano
  • Autor

o ja pier**le :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:34_________________________________________________Tomcio ogarne farmera pozniej ;)

Opublikowano

o ja pieprze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:34_________________________________________________Tomcio ogarne farmera pozniej ;)

:good:
Opublikowano
  • Autor

jakby ktos mial jakies inof niech zapoda cyne z topiku w topie

Opublikowano

jakby ktos mial jakies inof niech zapoda cyne z topiku w topie

Seba do Kanulca uderz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224104.0 niby na sprzedaz ale opcjonalny wynajem tez jest :good:
Opublikowano

Wraca cenzura :rant: . To pewnie dopiero początek. Jeszcze nie widziałem takiej arogancji władzy jak prezentowana przez tę obecną. Wystarczy popatrzeć na Ustawę refundacyjną, która nie uwzględniła żadnych głosów sprzeciwu i teraz wszyscy jesteśmy w czarnej duupie, ale ACTA to sprawa szersza i bardziej niebezpieczna, to uderzenie nie tylko w wolności osobiste, ale także w przedsiębiorczość ludzi. Macie ku*** swoje PO :ranting1:

Dobranoc :hi:

ludzie mają strasznie mózgi wyprane.... większość nie rozróżnia gówna od twarogu więc czego wymagać... :wallbash:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________Sebek z Warszawki do Łodzi uciekasz z kobietka?

Opublikowano

obiecany nietoperz :decayed:

nietoperek.jpg

kLYŚ KTO TO ZNAJOMY NIETOPERZ

Opublikowano

obiecany nietoperz :decayed:

nietoperek.jpg

kLYŚ KTO TO ZNAJOMY NIETOPERZ

nietoperzyca :kox:
Opublikowano

Wraca cenzura :rant: . To pewnie dopiero początek. Jeszcze nie widziałem takiej arogancji władzy jak prezentowana przez tę obecną. Wystarczy popatrzeć na Ustawę refundacyjną, która nie uwzględniła żadnych głosów sprzeciwu i teraz wszyscy jesteśmy w czarnej duupie, ale ACTA to sprawa szersza i bardziej niebezpieczna, to uderzenie nie tylko w wolności osobiste, ale także w przedsiębiorczość ludzi. Macie ku*** swoje PO :ranting1:

Dobranoc :hi:

jAK USTAWA WEIDZE REZYGNUJE Z NETA

ludzie mają strasznie mózgi wyprane.... większość nie rozróżnia gówna od twarogu więc czego wymagać... :wallbash:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________Sebek z Warszawki do Łodzi uciekasz z kobietka?

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:51_________________________________________________Jeac net jak ustawa wejdzie
Opublikowano

ale k**wy reklam nie poblokuja :gwizdanie:

Opublikowano

K****a, Panowie - jak patrzę na nietoperza, to już nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.