Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

heh k**wa najlepiej niech ocenzuruja mowe ze nei bedzie mozna mowic k**wa bo bedzie 500 zl kary c**je k**wa :D[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 01:10_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/16607/_Zawiera_zawartosc_nowa_akcja_w_Lodzi[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 01:25_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

%@#$&^@#%$&^%@$! ojebali mi dziś Matizika :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamki wyjebane, CB za***ane :wallbash::disgust::kwasny::angry: tylko troszkę głupki bo czołówka od radia w schowku + radio zamontowane a nie ruszyli :blink: najgorsze to zamki bo po prostu dziury w klamkach :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________i antena od CB na dachu ale jej też nie wzięli :blink::chytry::blink::chytry::blink::chytry:

kurde nie widzialem tego Misek

:/ lipton ehhh patole k**wa

ja powiedzialem sobie kiedys widze nie wazne czy moj czy nie

lamie paluchy/rece spuszczam wp***dol i dzwonie na paly w sensie w konkretny nr z info ze sie przewrocil...

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 01:37_________________________________________________po prostu nie toleruje i juz[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 01:38_________________________________________________jak dozyje do czwartku to mowcie do mnie terminator :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 02:30_________________________________________________ :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe nie no moze cos sie kimne chwile :)

hyhhyhy widzialem ta babeczke w jakims programie tv ;)

na bank to ona poznaje po oczach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe nie no moze cos sie kimne chwile :)

a co ty jakis rekord bijesz że sie tak wypluwasz z tego snu ??

nie :) malo snu potrzebuje a praca zmusza tez troche do tego :)

siema tomcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sobie przeglądnołem i takie coś znalazłem :decayed:

328.jpg

339.jpg

ku*** :blink: musze Mariana o molestowanie oskarzyc :polew: :polew: :polew: chyba myslal ze jestem liazczkiem :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...