Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Połapać gnoi i dać po klapsie to sie możne nauczą rozumu :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

zapraszam do dyskusji :)

Log (0 - 003,004,003,004) te drugie :tongue4:

Log (1 - 006,007)

Log (2 - 001,002,001,002)

Log (3 - 010,012)

Log (4 - 008,009)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

%@#$&^@#%$&^%@$! ojebali mi dziś Matizika :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamki wyjebane, CB za***ane :wallbash::disgust::kwasny::angry: tylko troszkę głupki bo czołówka od radia w schowku + radio zamontowane a nie ruszyli :blink: najgorsze to zamki bo po prostu dziury w klamkach :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________i antena od CB na dachu ale jej też nie wzięli :blink::chytry::blink::chytry::blink::chytry:

to nie złodzieje tylko młode dzikusy, łapy przy pupie powinno się takim ucinać

sadze ze te cyferki z l;iterkami sa niedolkadne wiec nie mamy o czym dyskutowac :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, zapomniałem zapisać w hexie :(

widzisz jak bys zapisal wczesniej to juz bym dyskutowal :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co lipton edzie

10/10 - doskonały materiał..... a w "naszych" mediach cisza..., wczoraj w nocy można było obserwować jak grupa hakerów z Anonymous wywala serwisy rządowe.. o 01:00 nie funkcjonowało większość serwisów *.gov.pl a dzisiaj w Teleexpress (nie mam TV i nie oglądam ale byłem u znajomych) podali, że "Internauci zaatakowali stronę rządową...i nie była dostępna" i zaraz wypowiedź jakiegoś barana z rządu, że nie było włamania do serwisu a sam osobiście wczoraj w nocy widziałem na stronie sejm.gov.pl było zapodane zdjęcie dwóch całujących się facetów z napisem w tłumaczeniu "wszystko możliwe..." - później strony zostały powyłączane... na Twitterze podawane były na bieżąco informacje o efektach ataku... przy włamie na 100% trochę ciekawych danych poszło na ich serwery więc temat w końcu zostanie nagłośniony medialnie i ludzie usłyszą jak to wspaniała UE ale nie tylko bo praktycznie identyczny projekt w USA chce ocenzurować jedyne wolne medium jakim jest internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca cenzura :rant: . To pewnie dopiero początek. Jeszcze nie widziałem takiej arogancji władzy jak prezentowana przez tę obecną. Wystarczy popatrzeć na Ustawę refundacyjną, która nie uwzględniła żadnych głosów sprzeciwu i teraz wszyscy jesteśmy w czarnej duupie, ale ACTA to sprawa szersza i bardziej niebezpieczna, to uderzenie nie tylko w wolności osobiste, ale także w przedsiębiorczość ludzi. Macie k**wa swoje PO :ranting1:

Dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolecial czas operacyjny 2:10 wolno jechalem :) pusto na drodze fis 6,7 l/100 km [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:11_________________________________________________Dj gg ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier**le :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:34_________________________________________________Tomcio ogarne farmera pozniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pieprze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:facepalm:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:34_________________________________________________Tomcio ogarne farmera pozniej ;)

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos mial jakies inof niech zapoda cyne z topiku w topie

Seba do Kanulca uderz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224104.0 niby na sprzedaz ale opcjonalny wynajem tez jest :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca cenzura :rant: . To pewnie dopiero początek. Jeszcze nie widziałem takiej arogancji władzy jak prezentowana przez tę obecną. Wystarczy popatrzeć na Ustawę refundacyjną, która nie uwzględniła żadnych głosów sprzeciwu i teraz wszyscy jesteśmy w czarnej duupie, ale ACTA to sprawa szersza i bardziej niebezpieczna, to uderzenie nie tylko w wolności osobiste, ale także w przedsiębiorczość ludzi. Macie ku*** swoje PO :ranting1:

Dobranoc :hi:

ludzie mają strasznie mózgi wyprane.... większość nie rozróżnia gówna od twarogu więc czego wymagać... :wallbash:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________Sebek z Warszawki do Łodzi uciekasz z kobietka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca cenzura :rant: . To pewnie dopiero początek. Jeszcze nie widziałem takiej arogancji władzy jak prezentowana przez tę obecną. Wystarczy popatrzeć na Ustawę refundacyjną, która nie uwzględniła żadnych głosów sprzeciwu i teraz wszyscy jesteśmy w czarnej duupie, ale ACTA to sprawa szersza i bardziej niebezpieczna, to uderzenie nie tylko w wolności osobiste, ale także w przedsiębiorczość ludzi. Macie ku*** swoje PO :ranting1:

Dobranoc :hi:

jAK USTAWA WEIDZE REZYGNUJE Z NETA

ludzie mają strasznie mózgi wyprane.... większość nie rozróżnia gówna od twarogu więc czego wymagać... :wallbash:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:48_________________________________________________Sebek z Warszawki do Łodzi uciekasz z kobietka?

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 23:51_________________________________________________Jeac net jak ustawa wejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...