Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać dla mnie odpowiedź jest jasna leje port sypie śnieg real nie leje real, śnieg z deszczem yyyyyy...????? tu czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to port nie wystoi sie w tej plusze :/[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 15:46_________________________________________________dobra ja lece na 18 na port takze tam sie widzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

%@#$&^@#%$&^%@$! ojebali mi dziś Matizika :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamki wyjebane, CB za***ane :wallbash::disgust::kwasny::angry: tylko troszkę głupki bo czołówka od radia w schowku + radio zamontowane a nie ruszyli :blink: najgorsze to zamki bo po prostu dziury w klamkach :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________i antena od CB na dachu ale jej też nie wzięli :blink::chytry::blink::chytry::blink::chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do dyskusji :)

Log (0 - 003,004,003,004) te drugie :tongue4:

Log (1 - 006,007)

Log (2 - 001,002,001,002)

Log (3 - 010,012)

Log (4 - 008,009)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash::kwasny: :kwasny: :kwasny::rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

%@#$&^@#%$&^%@$! ojebali mi dziś Matizika :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

zamki wyjebane, CB za***ane :wallbash::disgust::kwasny::angry: tylko troszkę głupki bo czołówka od radia w schowku + radio zamontowane a nie ruszyli :blink: najgorsze to zamki bo po prostu dziury w klamkach :kwasny: :kwasny: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________i antena od CB na dachu ale jej też nie wzięli :blink::chytry::blink::chytry::blink::chytry:

to nie złodzieje tylko młode dzikusy, łapy przy d*pie powinno się takim ucinać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie tam dzieje u was z tymi złodziejami trzeba chyba lincz zrobi :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...