Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra dobra w sobote tylko ja w niedziele lece w gory wroce w czwartek w nocy a w piatek z ranca do warszawy lece

widze panie Tomku ze grafik strasznie napiety macie :decayed:

panie Tomku moze wezme jakiegos kolege za kierowce :D ale to bede musial sie znieczulic zeby pozniej moc wracac do wawy w spokoju[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 20:59_________________________________________________ale znowu egzamin mam o 9 no zobaczymy jak to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz coś więcej o tym parchu :gwizdanie:

walony prawym przodem nie tragicznie, poduchy wywalone zrobił bym go za jakieś 6tyś cena 34500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sebek zrobiłbyś porządek z tymi śmieciami w nagłówku bo już prawie pół strony zajmują :cool1:

zamieść to w dziale ogłoszeń może i zapodaj linka by nie śmiecić na połowę strony no i te ważne wątki o sponsoringu chyba już nieaktualne :mysli: chyba że się mylę to sorry :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quo te author=bartek1605 link=topic=22268.msg2883514#msg2883514 date=1327347439]

ciekawe czy Pulpecik mnie zabierze czy się obraził :decayed:

jak bedziesz tak do mnie mowil choc nie mam pojecia czemu tak mowisz to po Ciebie nei przyjade wcale albo przyjade w kominiarkach z kolegami :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss nie wszyscy ludzie to pipki, którzy tylko potrafią narzekać ..... jakby tak zorganizować kilka klubów (126p czy FSO, Audi, A4, VW itp) w Łódzkim i ponowić akcję protestacyjną tylko konkretnie by w żadnej stacji nikt przez kilka godzin nie był w stanie zatankować to na 100% efekt by był..... tak jak lekarze solidarnie zastrajkowali i ustawę mają poprawioną.... odpowiedzialność zerowa i dalej można sobie wystawiać recept ile się chce i jechać za to na wycieczkę od Polfarmy...... a tutaj tylu zwykłych kierowców i zero reakcji.... masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podtrzymuję zdanie, że jeszcze chwila i serio się wybierzemy pod sejm - rozgoni nas Policja i inne służby, jak to było "dawniej" w zwyczaju... Ile jeszcze Polacy mają cierpliwości? Chyba już stąpamy po kruchym lodzie i ta agresja gdzieś będzie musiała ujść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii cen paliw nie ma sensu strajkować jak górnicy czyli iść pod sejm i podpalać opony, petardy i race..... tutaj w sposób bardziej cywilizowany można zorganizować blokadę stacji a tym samym pokazać sprzeciw kierowców.... społeczeństwo jest po "naszej" stronie więc idąc przykładem lekarzy gdzie są o wiele mniejszą grupą społeczną a postawienie się i szum medialny przyniósł 100% sukcesu to w kwestii cen paliw media szybko temat podłapią i temat urośnie do rangi dyskusji społecznej z udziałem "władzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...