Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

panton teoretycznie masz rację ale :polew: znając życie to wiesz jak to się skończy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jutro zamowisz, jutro wrzuca kurierowi na czwartek masz

ostatnio zamawialem z allegro kabelke vag kurierem ...

jechal 8 dni ...

zjebalem kuriera na miejscu oczywiscie to mi powiedzial ze przesylke przyja wczoraj

wiec zjebalem wystawiajacego a dokladnie wystawiajaca nic nei odpisala nawet

wiec mam mieszane uczucia hmm ale moze jakby zamowil dzisiaj ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie a pozytyjne tesz masz w5w ??[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:19_________________________________________________

ja praktycznie codziennie zamawiam, w sumie najgorszym kurierem jaki moze byc bo k-ex ale dochodzi ostatnio bez problemowo.

kumam no zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no wlasnie taki maly czynnik ludzki ;)[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 19:21_________________________________________________oczywiscie ze tak Panie Bartku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak druga jest ok

:) wszystko gra zle ustawili nam polaczenia wlaczyli https a wylaczyli http pewnie dlatego nie chcialo lyknac ;)

jak sie uda zaraz to podam Ci mejla i haslo tutaj zebys juz mial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie a pozytyjne tesz masz w5w ??

owszem - w5w. ale ty sie upewnij czy nie masz h6w czy innego wynalazku ;)

odnosnie kuriera - jak napisali ze wysylka poszla to dzien pozniej byla u mnie wiec kupuj smialo i jutro powinni wyslac. ja wzialem pobraniowa przesylke i to jest najszybsza forma. jak wezmiesz opcje z wplata na konto to moga jutro nie zaksiegowac a tym samym nie wyslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panton teoretycznie masz rację ale :polew: znając życie to wiesz jak to się skończy :cool1:

to rusz tylek przyjedz i organizuj akcje a nie zacieszasz :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panton teoretycznie masz rację ale :polew: znając życie to wiesz jak to się skończy :cool1:

to rusz tylek przyjedz i organizuj akcje a nie zacieszasz :chytry:

szkoda czasu bo i tak wyjdzie jak zwykle, nagle się okaże że wszyscy są zajęci albo im się nie chce itp.

A tak wogóle to są władniejsi ode mnie ja jestem tylko użytkownikiem więc nie jestem godzien :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panton teoretycznie masz rację ale :polew: znając życie to wiesz jak to się skończy :cool1:

to rusz tylek przyjedz i organizuj akcje a nie zacieszasz :chytry:

szkoda czasu bo i tak wyjdzie jak zwykle, nagle się okaże że wszyscy są zajęci albo im się nie chce itp.

A tak wogóle to są władniejsi ode mnie ja jestem tylko użytkownikiem więc nie jestem godzien :wink4:

masz racje nie jestes :gwizdanie: ogarnie sie temat z kims bardziej godnym :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panton teoretycznie masz rację ale :polew: znając życie to wiesz jak to się skończy :cool1:

to rusz tylek przyjedz i organizuj akcje a nie zacieszasz :chytry:

szkoda czasu bo i tak wyjdzie jak zwykle, nagle się okaże że wszyscy są zajęci albo im się nie chce itp.

A tak wogóle to są władniejsi ode mnie ja jestem tylko użytkownikiem więc nie jestem godzien :wink4:

masz racje nie jestes :gwizdanie: ogarnie sie temat z kims bardziej godnym :cool1:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panton teoretycznie masz rację ale :polew: znając życie to wiesz jak to się skończy :cool1:

nie wiem ale domyślam się..... :mysli: ehhh.... cóż.... wbrew logice po cichu wierzę.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew logice po cichu wierzę.... :wink4

:good: no i dobrze a nie ciagle jakies..... ze ten jest godzien bo jest taki sraki czy owaki :gwizdanie: jak jestemy w jednym klubie powinismy razem sie trzymac milo spedzac czas razem przynajmniej ja z takiego zalozenia wychodze :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda czasu bo i tak wyjdzie jak zwykle, nagle się okaże że wszyscy są zajęci albo im się nie chce itp.

A tak wogóle to są władniejsi ode mnie ja jestem tylko użytkownikiem więc nie jestem godzien :wink4:

mówisz teraz o proteście odnośnie ceny paliw czy o nocnym spocie i naszym udziale ? udział weźmiemy w spocie nocnym na 100% :D jak coś, to klysek będzie wywalał z forum ludzi którzy deklarowali że będą a się nie pojawia ;)

natomiast żaden protest nie obniży ceny paliw. minister finansów może z własnej inicjatywy obniżyć akcyzę do poziomu minimalnego co poskutkowałoby obniżką ceny. jakoś nie wydaje mi się żeby to zrobił bo musi wypracować budżet. wybory niedawno były wiec politycy na 4 lata maja stołki i nie zrobią nic żeby zwykłemu obywatelowi żyło się lepiej. nazwijmy to po imieniu - maja nas, wyborców, w d*pie. maja, bo mogą mieć nas w d*pie - nie ponoszą ŻADNEJ odpowiedzialności za to co robią. to co się dzieje aktualnie w kraju pokazuje idealnie w jakim oderwaniu od rzeczywistości żyje ta banda debili. nie ma ataku, jest zainteresowanie stronami w sobotni wieczór. pacjenci nie ucierpieli w wyniku wejścia w życie nowej ustawy. ceny paliw są zbliżone a nawet niższe od cen w innych krajach europejskich. średnia płaca jaką otrzymuje obywatel to 4tys PLN. no ku*** mac !

a najlepsze jest to, że nie ma żadnej nadziei na poprawę - po to partia zakłamanych baranów którzy nie robią nic a jak przypadkiem coś zrobią to jest to porażka na całej linii (mam nadzieje że teksty o tym że mają szuflady pełne ustaw to przejęzyczenie bo jakość tych ustaw które udało im się wprowadzić jest porażająca), pis to grupa ludzi brzydkich fizycznie i umysłowo, których jedynym celem politycznym jest wywołanie konfliktu z federacją rosyjska, palikot jako palikot jest wesoły natomiast nie ma żadnego sensownego pomysłu na rządzenie i nie ma też ludzi którzy mogliby stanowić władzę, sld nie istnieje jako realna siła polityczna a psl jest jak pani której reputacja każe mi podejrzewać, że z jej uroków może korzystać każdy odpowiednio sytuowany dżentelmen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew logice po cichu wierzę.... :wink4

:good: no i dobrze a nie ciagle jakies..... ze ten jest godzien bo jest taki sraki czy owaki :gwizdanie: jak jestemy w jednym klubie powinismy razem sie trzymac milo spedzac czas razem przynajmniej ja z takiego zalozenia wychodze :good:

zgadza się klysek a co było a nie jest nie pisze się w rejestr :good:

a tak apropo tego nocnego to gdzie znajdę jakieś info :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...