Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

heheh no nie :) ze stolnicy wracam we czwartek :D :D :D [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:28_________________________________________________no tos mi Bartku pomoooooooooooooooogl :):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kurde sporo :P tzn ;) zakladalem 100 :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:41_________________________________________________mowisz nie warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ?? bo ja to nie wiem czy to nie to samo co te za 100

jeden chinol moze byc[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:49_________________________________________________Ty masz u siebie tez h7 i w5w ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za coś takiego dowodu nie zabiorą? i przez CB porozmawiasz? ....... tylko głośno myślę bo za 100zł to ja kupiłem dwie żarówki halogenowe do przednich lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zestaw-xenon-xenony-h1-4300-6000-hid-standard-i2040039228.html[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:50_________________________________________________

mowisz ?? bo ja to nie wiem czy to nie to samo co te za 100

jeden chinol moze byc[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:49_________________________________________________Ty masz u siebie tez h7 i w5w ??

mam H7 a postojówki mi odpadają

a za coś takiego dowodu nie zabiorą? i przez CB porozmawiasz? ....... tylko głośno myślę bo za 100zł to ja kupiłem dwie żarówki halogenowe do przednich lamp

zależy na jakiego typa trafisz i czy jest w stanie rozpoznać barwe światła

jak jest dobrze wykonane to żadnych zakłóceń

też się kiedyś rzuciłem na takie drogie żarówki i kasa w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta aukcja z gory to h1 jest :)

a jaka barwe 4300 czy 6000 ?? bo ja moze wezme te co ma marcin tylko z rnaa zadzwonie do firmy i zapytam czy dojada do warszawy

jak dojada to biore tamte bo widzialem u niego jak swieca i sa w pyte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam najtansze biale diodowe postojowki w5w i narazie zadna nie padla :D

http://allegro.pl/zestaw-xenon-xenony-h7-4300-6000-slim-hid-i2038107912.html ten zestaw wyglada podobnie do mojego i tak jak pisalem wczesniej nic nie sieje. ja mam barwe 6000k ale jak padnie chinski palnik to zmienie na 4300 max 5000k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm no to jak wyjscia nie ma to nie ma Bartek to co moze dwa zestawy odrazu jedna przesylka ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja w lodzi nie jestem nie odbiore hmm chyba ze w piatek rano :D kiedy chcesz to zakladac ?? bo ja w piatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000 jest białe jak mnie pamięć nie myli :mysli:

dokladnie tak jak mowisz :)

no dobra ale to co mowisz ze teraz bys wzial inne niz 6000 ?? :)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:04_________________________________________________

nie mam pożaru ;)

no to jak nie ma pozaru to moge kupic dwa zestawy

odebrac je w piatek :) i w niedziele Ci przywioze na spota

a ja sobie zaloze w paiatek :)

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:05_________________________________________________a jak nie to kupuj Ty tylko ja bym chcial miec to na piatek :)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:05_________________________________________________a no i fakturke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra reasumujac ddzwonie tam jutro http://allegro.pl/zestaw-xenon-xenony-h7-4300-6000-slim-hid-i2038107912.html

biere dwa zestawy h7 jaka barwe chcesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...