Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

chriss baaaardzo dobry pomysł :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:36_________________________________________________ps: tak czy siak ja na 10:30 pod Manufakturę jadę... ale zdecydowanie byłoby fajniej umówić się gdzieś na mieście i całą ekipą podjechać pod manu na parking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss baaaardzo dobry pomysł :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:36_________________________________________________ps: tak czy siak ja na 10:30 pod Manufakturę jadę... ale zdecydowanie byłoby fajniej umówić się gdzieś na mieście i całą ekipą podjechać pod manu na parking

dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________też postaram się być :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dalby ktos rade jutro odebrac mi paczke do godziny 16 z ulicy marynarz polskich 33 ??

poszło PW :wink4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 14:47_________________________________________________

chriss baaaardzo dobry pomysł :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:36_________________________________________________ps: tak czy siak ja na 10:30 pod Manufakturę jadę... ale zdecydowanie byłoby fajniej umówić się gdzieś na mieście i całą ekipą podjechać pod manu na parking

też chętnie podjadę tylko zapodajcie gdzie i o której godz :?: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 16:03_________________________________________________tvp sport HD mecz pika reczna polska niemcy :D 16:15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: cholerka tylko chyba trzeba furacza umyć jak by się miało być w TVN :decayed::naughty::decayed::naughty:

albo predzej w TRWAM :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: cholerka tylko chyba trzeba furacza umyć jak by się miało być w TVN :decayed::naughty::decayed::naughty:

albo predzej w TRWAM :polew: :polew:

Klysiu emisja w Trwam jest za droga :D

ogladam mecz i spadam do wawy

masz racje chyba mnie ponioslo :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 16:51_________________________________________________ej a napisal z was ktos e-maila do tego typasa :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce i temat do dogadania..... ja w sobotę na 10:00 do lekarza .... dopiero teraz przypomniała mi, że z młodym na przegląd jesteśmy umówieni...ale to wizyta z 30min max więc tak 10:45 byłbym w miejscu, które wspólnie się ustali :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tym sobotnim "strajku" :?: :naughty:

tak jest [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 17:19_________________________________________________moze cos naskrobac do typasa :mysli: jak i co sobie wyobraza co :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no lepiej kłysek pisz bezpośrednio do typa jak to ma wyglądać i jaki plan całego tematu..........bo pisać do chrissa .... chriss do kolesia... głuchy telefon powstanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no lepiej kłysek pisz bezpośrednio do typa jak to ma wyglądać i jaki plan całego tematu..........bo pisać do chrissa .... chriss do kolesia... głuchy telefon powstanie

:good: zaraz co lukratywnego jako landryna naskrobe :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisal pan ktory cos chcial oragnizowac ale chyba sie nie spodziewal jakiego odezwu

Witam

Powiem szczerze, że rzuciłem hasło tylko nie myślałem, iż będzie jakiś odzew. Skoro jest zainteresowanie to przedstawię plan.

Zbiórka pod manufakturą od godziny 10 do 11,30. Następnie wspólny przejazd na węzeł w Strykowie . Przejazd przez węzeł z prędkością 40 km/h. Zastanawiam się czy blokować oba pasy czy tylko jeden. Tankowanie na stacji oczywiście płacimy drobnymi. Następnie powrót przez obwodnice z prędkością 40km/h. Powrót do Łodzi i tutaj prędkość proponuję do 60 km/h. Inną opcją jest wspólne blokowanie włókniarzy i Mickiewicza. Wiem że również jakaś grupa zbiera się pod M1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...