Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

kuzwa u mnie na osiedlu parkuje dwie B8 sedan z ramkami klubowymia ale nigdy nie moge zlapac typa czy jakis mlody czy moze kobitka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek geodeta widziany dziś na Al.Włókniarzy :cool1:

no calkiem mozliwe smigalem tam dzisiaj :) Krzysiek ja Ciebie nie widzialem

:tongue4: jechałeś chyba z kobitą :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... identycznie jak z wejściem do UE.... to tak tylko... to nic nie zmieni.... a jakie korzyści nam to da... ahhhh.... ohhh...... po drodze temat został "domknięty" (podpisanie traktatu) i nagle - Poczta Polska nie może być przez 3 lata zreformowana bo dyrektywa UE.... musimy wyrównać poziom akcyzy na paliwa zgodnie z prawem UE.... (szkoda, że średnie wynagrodzenie w PL nie musimy wyrównać do poziomu UE)... aaaah ciągle zapominam jakie to ogromne korzyści płyną do nas jak podatek od CO2 (tak tak Niemcy mają kilkanaście elektrowni atomowych a Polska nie może wykorzystywać naturalnych surowców jak węgiel kamienny i elektrownie typu Bełchatów... )... tak też zapomniałem o tym, że trzeba dbać o środowisko tylko dlaczego można kupić/sprzedać (handlować) odpowiednią ilość CO2? LOL :D

Ehhhh cały czas zapominam o wspólnej "polityce energetycznej UE" tylko dlaczego Pani Merkel z Putinem z pominięciem wszystkich krajów UE, dyrektyw, rozporządzeń i szeroko rozumianej "polityki energetycznej" wybudowali sobie gazociąg? :D

Można by pisać i dyskutować godzinami - ten kraj na wielu płaszczyznach jest chory i to na nowotwór złośliwy z przerzutami. :thumbdown

Nie chciałbym się z Tobą kłucić, ba w tej kwestii mam takie samo zdanie o UE i tym kraju co Ty.

Ja jednak zdążyłem też zauważyć kilka pozytywnych cech wejscia do UE nawet dla przeciętnego zjadacza chleba. Rzeczy, których Ty może nie zauważyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wie ktoś możne jak ten napinacz paska wielorowkowego wymienić w moim bke

:hi: Skrabie, w napinaczu masz taki okrągły otwór od strony rolki w który wkładasz okrągły trzpień średnicy ok. 5 mm, żeby go zablokować. Aby to wykonać musisz najpierw napinacz cofnąć sporo tak jakbyś chciał pasek zluzować wsuwając jednocześnie okrągły trzpień w miejsce blokady - jak będzie cofnięty odpowiednio dużo to Ci ten trzpień wskoczy dalej w odpowiedni otwór i wtedy napinacz pozostanie nieruchomo w zablokowanej pozycji. Następnie odkręcasz śrubę mocującą napinacz która jest pod alternatorem, od tyłu i wyciągasz go do przodu. Trochę ciasno ale dasz radę. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze podpisali porozumienie acta jeszcze o niczym nie swiadczy. nie przypominam sobie zeby cokolwiek sie w tym temacie zmienialo - potrzebne jest jeszcze przeglosowanie w parlamencie wiekszoscia 2/3 glosow tej umowy miedzynarodowej. po i psl nie maja 2/3 a inne partie i kluby nie strzela samoboja tak jak zrobili to milosciwie nam panujacy.

taaa... identycznie jak z wejściem do UE.... to tak tylko... to nic nie zmieni.... a jakie korzyści nam to da... ahhhh.... ohhh...... po drodze temat został "domknięty" (podpisanie traktatu) i nagle - Poczta Polska nie może być przez 3 lata zreformowana bo dyrektywa UE.... musimy wyrównać poziom akcyzy na paliwa zgodnie z prawem UE.... (szkoda, że średnie wynagrodzenie w PL nie musimy wyrównać do poziomu UE)... aaaah ciągle zapominam jakie to ogromne korzyści płyną do nas jak podatek od CO2 (tak tak Niemcy mają kilkanaście elektrowni atomowych a Polska nie może wykorzystywać naturalnych surowców jak węgiel kamienny i elektrownie typu Bełchatów... )... tak też zapomniałem o tym, że trzeba dbać o środowisko tylko dlaczego można kupić/sprzedać (handlować) odpowiednią ilość CO2? LOL :D

Ehhhh cały czas zapominam o wspólnej "polityce energetycznej UE" tylko dlaczego Pani Merkel z Putinem z pominięciem wszystkich krajów UE, dyrektyw, rozporządzeń i szeroko rozumianej "polityki energetycznej" wybudowali sobie gazociąg? :D

Można by pisać i dyskutować godzinami - ten kraj na wielu płaszczyznach jest chory i to na nowotwór złośliwy z przerzutami. :thumbdown:

Podsumowując to Marcin powielasz demagogie jaka obecnie jest sprzedawana przez "media". :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 14:55_________________________________________________

co najmniej rok czasu trwa wprowadzenie ustawy

taaa.... a najlepszym przykładem tego jest Ustawa Antydopalaczowa :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 14:56_________________________________________________

a wiekszosc glosowala az PO....ale jaja :gwizdanie:

Ja się nie dziwię... przy tym odmóżdżaniu medialnym trudno się dziwić ludziom, że zbaranieli i zagłosowali na ekipę, która obaliła pierwszy niepodległy rząd Pana Olszewskiego... wystarczy się zainteresować historią ostatnich 25lat by wiedzieć o co kaman... ;)

:hi: Po raz kolejny zgadzam się z Pantonem i podpisuje się pod tym ręcyma i nogyma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantonik ale powiedz mi prosze jaka demagogie ? ja tylko stwierdzilem fakt. acta pomimo podpisania nie ma zadnej mocy wiazacej - jako umowa miedzynarodowa MUSI byc ratyfikowana i juz. bez dopelnienia procesu legislacyjnego nie ma zadnej mozliwosci wejscia w zycie. jakos nie widze zeby 2/3 parlamentu bylo za.

wejscie do UE to byl proces trwajacy kilka lat ale samo podpisanie umowy rowniez musialo byc ratyfikowane wiekszoscia 2/3. jedyna roznica to referendum czy faktycznie chcemy wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek geodeta widziany dziś na Al.Włókniarzy :cool1:

no calkiem mozliwe smigalem tam dzisiaj :) Krzysiek ja Ciebie nie widzialem

:tongue4: jechałeś chyba z kobitą :wink4:

rowniesz sie zgadza :D[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 17:26_________________________________________________a ja Wam powiem tyle, mam na to wyjebane kto rządzi co robi itd, nikt mi nic za darmo nie da chyba ze w morde, jak sam nie bede zapierdzielal to nic nie bede mial i tyle w tej kwestii, jedni mowia ze drugie paliwo bo jezdza autami Ci co nie jezdza a np pala fajki mowia ze drogie fajki, nikomu sie nie dogodzi a nistety panstwo pieniadze tez musi skads wziasc bo jak nie lekarze to pielegniarki jak nie pielegniarki to gornicy jak nie gornicy to nauczyciele ciagle ktos chce podwyzki a mam pytanie mnie kto da podwyzke? odp jest prosta nikt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek geodeta widziany dziś na Al.Włókniarzy :cool1:

no calkiem mozliwe smigalem tam dzisiaj :) Krzysiek ja Ciebie nie widzialem

:tongue4: jechałeś chyba z kobitą :wink4:

rowniesz sie zgadza :D[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 17:26_________________________________________________a ja Wam powiem tyle, mam na to wyjebane kto rządzi co robi itd, nikt mi nic za darmo nie da chyba ze w morde, jak sam nie bede zapierdzielal to nic nie bede mial i tyle w tej kwestii, jedni mowia ze drugie paliwo bo jezdza autami Ci co nie jezdza a np pala fajki mowia ze drogie fajki, nikomu sie nie dogodzi a nistety panstwo pieniadze tez musi skads wziasc bo jak nie lekarze to pielegniarki jak nie pielegniarki to gornicy jak nie gornicy to nauczyciele ciagle ktos chce podwyzki a mam pytanie mnie kto da podwyzke? odp jest prosta nikt,

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie widzę żadnych korzyści z wejścia do UE być może zbyt mało przeżyłem w życiu :)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 17:43_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-b7-b8-zestaw-can-bus-hid-xenon-dedykowany-i2033215198.html

Znalazłem coś takiego na allegro nie znam sie na tym więc pytanie jak wielka kupa to jest ? i czy to juz wszystko co trzeba mieć do xenonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa u mnie na osiedlu parkuje dwie B8 sedan z ramkami klubowymia ale nigdy nie moge zlapac typa czy jakis mlody czy moze kobitka :naughty:

daj swoją wizytówkę (zostaw za wycieraczką) i poproś o pilny kontakt :wink4: może się dowiesz :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin napisałeś, że to nic nie znaczy.... nic nie zmieni itp itd.... te same bzdury powielane przez media. Dlaczego bzdury? A no dlatego, że został już dawno rozpoczęty proces legislacji ACTA! W jakim to się trybie odbywało? Za plecami wszystkich, po cichu, dokumenty były tytułowane w inny sposób (nie ACTA)... przypominam, że "Należy podkreślić, że decyzja o podpisaniu umowy została ogłoszona na 40 stronie komunikatu prasowego dotyczącego rolnictwa i rybołówstwa. To właśnie temu spotkaniu przewodniczył minister Sawicki." To jest normalne?

Argumenty w stylu nie będą mieli odpowiedniej liczby głosów są bez sensu bo na podstawie czego tak twierdzisz? na podstawie tego co mówi wymalowana pani w TV? A wiesz co za 2... 3 lub 4 lata będzie... jaki będzie układ politycznej siły w parlamencie...(?) i właśnie wtedy temat tak jak napisałem wcześniej zostanie "domknięty". Skończyłeś prawo więc na pewno znasz Konstytucję RP, na pewno wiesz jak wygląda proces legislacyjny w tym kraju i UE więc mając tą wiedzę i jednocześnie pisząc "to ze podpisali porozumienie acta jeszcze o niczym nie swiadczy" jest mijaniem się z prawdą.... czystą demagogią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam i wlasnie dlatego pisze. wiem ze proces legislacyjny do tej pory byl hmm, powiedzmy ze nie do konca jawny (bo nie uznaje za jawny informacji umieszczanych na 40 stronie komunikatu prasowego ministerstwa rolnictwa i rybolostwa). wierze ze po zrobieniu halasu wokol acty opozycja zrobi to co do niej nalezy - bedzie w opozycji ;) ja telewizji nie ogladam i jestem na dyle dojrzaly umyslowo ze jestem w stanie sam oceniac informacje ktore do mnie docieraja. inna sprawa to fakt ze jezeli w parlamencie odpadnie acta to cichaczem powoli i tak wprowadza te zapisy i w tym wypadku zwykla wiekszoscia.

media staraja sie wmowic kazdemu ze to walka piratow z rzadem a jest to gowno prawda. idea ktora przyswieca tej umowie jest jak najbardziej sluszna ale nie kosztem praw i swobod obywatelskich. przeciez niedopuszczalne jest zeby podstawa prawa obowiazujacego w kraju, domniemanie niewinnosci, zostalo zniesione ze wzgledu na widzi mi sie koncernow. ochrona danych osobowych rowniez idzie w niepamiec, sady moga wydawac postanowienia bez wysluchania drugiej strony. prawa jakie chca przeforsowac w tym dokumencie stoja w sprzecznosci z Konstytucja RP.

nie wiem jaki bedzie uklad sil za 2, 3 czy 4 lata ale wiem ze zadna partia nie powinna sie zgodzic na takie zapisy. boli mnie bardzo to ze w demokratycznym panstwie wladza nie liczy sie z glosem tych ktorzy pozwolili na rzadzenie tym a nie innym ludziom. to juz nie jest demokracja a dyktatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując. Proces legislacyjny tego (przyszłego oczywiście) aktu prawnego już dawno się rozpoczął i na swojej drodze jest bardzo daleko... sam fakt podpisania tej umowy ma ogromne znaczenie ponieważ to kolejny krok bardzo istotny w procesie legislacyjnym. Więc wszystkie informacje w mediach np. wypowiedzi polityków czy innych osób "podpisanie tego nie nie znaczy.... to nic nie zmienia.... to nie ma żadnej wartości " jest zwykłym KŁAMSTWEM!!! Oczywiście cały proces nie został zakończony... może obecnie nie będzie siły, woli politycznej by ten temat domknąć do końca (za głośno się zrobiło więc trzeba poczekać by temat się wyciszył... za kilka lat będą nowe problemy i wtedy o ACTA nikt nie będzie pamiętał...) ale to kwestia czasu. Korporacje, grupy lobbingowe, które mają swój interes w dokończeniu tego procesu znajdą ludzi (przysponsorują ich jak Sobiesiak sponsorował Mira i Zbycha, którzy działali dla niego...), którzy dokończą "dzieło" i zanim się obudzimy będziemy z ręką w nocniku.

Obecnie cały czas pitoli się o tym, że nie było ratyfikacji... bez ratyfikacji to nic nie znaczy, teraz przed ratyfikacją a po podpisaniu umowy ACTA jest najlepszy moment na dyskusję - BZDURA!!!

W wielkim skrócie to tak jakby firma Audi z pominięciem testów, konsultacji technicznych, projektowania w dziale konstrukcyjnym stworzyło Audi A4 B12, wyprodukowało a miesiąc przed oficjalnym wprowadzeniem modelu na rynek, do salonów prezes koncernu powiedział oficjalnie do wszystkich - teraz jest najlepszy moment na dyskusję...., zgłaszanie uwag, poprawek, wykonanie ewentualnych testów... ten model jeszcze nie został wprowadzony na rynek... to wszystko co zostało do tej pory nic nie znaczy..... Absurd!!! Chore!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiele stron z plikami ledwo ciągnie przez te jeban. ACTA a ja czekam do końca umowy z netem i rezygnuje z internetu jak dla mnie bedzie najlepsza walka z ACTA jak by tak zrobili wszyscy to by po jajach dostali równo i by zaraz znieśli ustawe ja jestem takiego zdania ..

Jestesmy Annonymus, My nie zapominamy, My nie przebaczamy! Oczekujcie nas!!! :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiele stron z plikami ledwo ciągnie przez te jeban. ACTA a ja czekam do końca umowy z netem i rezygnuje z internetu jak dla mnie bedzie najlepsza walka z ACTA jak by tak zrobili wszyscy to by po jajach dostali równo i by zaraz znieśli ustawe ja jestem takiego zdania ..

Jestesmy Annonymus, My nie zapominamy, My nie przebaczamy! Oczekujcie nas!!! :evil: :evil:

ja tam ssiem muzyczke czy filmy normalnie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta juz wiem ze zyje

Misiek jeszcze raz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :good:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 23:25_________________________________________________ :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 01:12_________________________________________________Jaki mięsień wywołuje wzwód?

Okrężny ust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...