Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

podpadles :polew:

ale Bieber to chodzilo o ciebie ze sie tak jaarsz Bozenka :kox::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

jasny f*ck...w ogole w blondynkach nie gustuje, napisalem, ze "calkiem, calkiem", teraz zwalasz (chyba wine?) na mnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasny f*ck...w ogole w blondynkach nie gustuje, napisalem, ze "calkiem, calkiem", teraz zwalasz (chyba wine?) na mnie :tongue4:

:song: nie nie nie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no taaaaaaaaaa Bozenka musze Ci powiedziec Panie DJ calkiew pytke :D

damnnn :D juz ja bym klisze rozgrzal zeby cieplo bylo :D:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 03:09_________________________________________________394079_314425775259487_202236276478438_819137_541398443_n.jpg

teraz przeczytalem Bartas nie moglem wyjechalem od DJ 20 po 19ej a na 10 po 20ej juz musialem byc na dubois z umyta d*pa ;) takze sam rozumiesz :)

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 03:13_________________________________________________Jak się nazywa miłośnik Alfy Romeo? Alfista. A jak się nazywa miłośnik Passata?

-Taksówkarz.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 03:22_________________________________________________Czym się różni kierowca Audi od kierowcy Volkswagena? Dla kierowcy Audi Hektor to mityczny królewicz Trojański zaś dla właściciela VW, hektor to pole za domem.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID zainstalowany ;) powiem tak

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

myslalem ze przesadzam troche ze nie mialem swiatel ...

ja ich naprawde nei mialem w prownaniu do tego co teraz jest

huh

DJ jak zawsze :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 20:12_________________________________________________

z tego ci mi wiadomo ma byc ok 200 samochodow :shocked:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 19:51_________________________________________________ale sobie milo ciagne panie Sebastianie :kox:

heheh no to ciesze sie :D

:good: :good: :good: :> :> :>

BTW

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba a jaka cena za taka przyjemnosc z tym hidem ? wstawiałem link z jakimiś hidami ale nikt mi nie napisał czy warto kupować coś takiego czy nie :P

Można zawsze wystawić w sumie na allegro jeśli wszyscy mamy sprawne światła :P Chyba że je zostawimy na jakby co w przyszłości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba a jaka cena za taka przyjemnosc z tym hidem ? wstawiałem link z jakimiś hidami ale nikt mi nie napisał czy warto kupować coś takiego czy nie :P

Można zawsze wystawić w sumie na allegro jeśli wszyscy mamy sprawne światła :P Chyba że je zostawimy na jakby co w przyszłości :P

:hi:z hidami jest różnie czasami po zamontowaniu wyskakują błędy i jest problem czasami migają trzeba sie dokładnie sprzedawcy wypytać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: A ja wczoraj sobie kupiłem za 12 zł h7 i świeci jak ta lala :decayed: xenony fajne ale tak jak panton pisał lampy do wymiany po 2 latach musze jeszcze kupic tylko ledy na postojowe . postojowe to jest w5w oznaczenie ?[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 08:56_________________________________________________to kto będzie dzis opor na paliwa dawał [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 08:58_________________________________________________Gdzie moge kupic porządną osłone przegubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać ty koledzy :naughty: bo jest blisko

http://oognet.pl/content/details/574

nie działa mi filmik

to nie filmik tylko kamera i musi działać :naughty:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 09:18_________________________________________________Tylko poczekaj trochę :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na stok ide ale na bro i kiełbe bo nie umiem na niczym jezdzic próbowałem na desce i nartach ale sie boje jak srune w dół to kogoś zabije lub siebie :confused4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 09:26_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na stok ide ale na bro i kiełbe bo nie umiem na niczym jezdzic próbowałem na desce i nartach ale sie boje jak srune w dół to kogoś zabije lub siebie :confused4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 09:26_________________________________________________ :hi:

to tak jak ja bylem kiedys na nartach jak bylem mlodszy i sie polamalem i wiecej nie jezdze chociaz jutro lece do zakopca i mam plan cos zalozyc na nogi :) najwyzej bedzie dluuuuugie L4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na stok ide ale na bro i kiełbe bo nie umiem na niczym jezdzic próbowałem na desce i nartach ale sie boje jak srune w dół to kogoś zabije lub siebie :confused4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 09:26_________________________________________________ :hi:

to tak jak ja bylem kiedys na nartach jak bylem mlodszy i sie polamalem i wiecej nie jezdze chociaz jutro lece do zakopca i mam plan cos zalozyc na nogi :) najwyzej bedzie dluuuuugie L4 :P

Hahaha to lepiej nie zakładaj na nogi ale buty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladaj na obie nogi czyli snowboard :D

przynajmniej nog nie polamiesz :D

najwyzej biedro ;) albo rece ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...