Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

A przeciwko komu/czemu ten protest? Bo ostatnio wiele się dzieje i generalnie same protesty wszędzie :decayed:

ACTA? ceny paliw? czy jeszcze coś innego? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

A przeciwko komu/czemu ten protest? Bo ostatnio wiele się dzieje i generalnie same protesty wszędzie :decayed:

ACTA? ceny paliw? czy jeszcze coś innego? :decayed:

w sobote ceny paliw :gwizdanie: a nastepna sobota nocny spot o godz. 00.00 pod Tesco (4 luty) :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem wczoraj ze znajomym na stacji, w lodzi zrobili blokade na strykowskiej bodajze na bliskiej...mowi, ze zadna krzywda im sie nie stala bo protestowali okolo 18 i kupowali hod dogi wiec zrobili dobry utarg. powiedzial mi, ze zeby cos dalo najlepszy protest na stacji o 16 zaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeciwko komu/czemu ten protest? Bo ostatnio wiele się dzieje i generalnie same protesty wszędzie :decayed:

ACTA? ceny paliw? czy jeszcze coś innego? :decayed:

w sobote ceny paliw :gwizdanie: a nastepna sobota nocny spot o godz. 00.00 pod Tesco (4 luty) :naughty:

A na ten nocny to też jakiś protest, czy taki "normalny" spot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ten nocny to też jakiś protest, czy taki "normalny" spot?

to sie nazywa spot wszystkich marek :kox: rozne kluby motoryzacyjne z lodzi sie spoca :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ten nocny to też jakiś protest, czy taki "normalny" spot?

to sie nazywa spot wszystkich marek :kox: rozne kluby motoryzacyjne z lodzi sie spoca :decayed:

Fajny pomysł :good:

Ciekawe, ile będzie luda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze sporo :) my bedziemy napewno :D[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________siema Kimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze sporo :) my bedziemy napewno :D[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________siema Kimi :)

Siemano :hi:

Dobra, miło było, ale robota czeka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wie ktoś możne jak ten napinacz paska wielorowkowego wymienić w moim bke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze podpisali porozumienie acta jeszcze o niczym nie swiadczy. nie przypominam sobie zeby cokolwiek sie w tym temacie zmienialo - potrzebne jest jeszcze przeglosowanie w parlamencie wiekszoscia 2/3 glosow tej umowy miedzynarodowej. po i psl nie maja 2/3 a inne partie i kluby nie strzela samoboja tak jak zrobili to milosciwie nam panujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry :][br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 11:52_________________________________________________ja pierdziele .....klikam na zwijak w nagłówku i ciągle reklama- otodom co to ma być ?! film i ogłoszenia chciałam zobaczyć, jak będę domu szukać to go znajdę i chyba nie na forum Audi ? :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisujemy się pod petycją o odwołanie rządu? Ja raczej się zdecyduję, bo mam dość... pół miliona podpisów potrzebne, do tej pory jest ok. 25000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wie ktoś możne jak ten napinacz paska wielorowkowego wymienić w moim bke

nie da sie

:D:decayed:

:hi: bry :][br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 11:52_________________________________________________ja pierdziele .....klikam na zwijak w nagłówku i ciągle reklama- otodom co to ma być ?! film i ogłoszenia chciałam zobaczyć, jak będę domu szukać to go znajdę i chyba nie na forum Audi ? :kwasny:

hmm ja nic takiego nie widze :D:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze podpisali porozumienie acta jeszcze o niczym nie swiadczy. nie przypominam sobie zeby cokolwiek sie w tym temacie zmienialo - potrzebne jest jeszcze przeglosowanie w parlamencie wiekszoscia 2/3 glosow tej umowy miedzynarodowej. po i psl nie maja 2/3 a inne partie i kluby nie strzela samoboja tak jak zrobili to milosciwie nam panujacy.

taaa... identycznie jak z wejściem do UE.... to tak tylko... to nic nie zmieni.... a jakie korzyści nam to da... ahhhh.... ohhh...... po drodze temat został "domknięty" (podpisanie traktatu) i nagle - Poczta Polska nie może być przez 3 lata zreformowana bo dyrektywa UE.... musimy wyrównać poziom akcyzy na paliwa zgodnie z prawem UE.... (szkoda, że średnie wynagrodzenie w PL nie musimy wyrównać do poziomu UE)... aaaah ciągle zapominam jakie to ogromne korzyści płyną do nas jak podatek od CO2 (tak tak Niemcy mają kilkanaście elektrowni atomowych a Polska nie może wykorzystywać naturalnych surowców jak węgiel kamienny i elektrownie typu Bełchatów... )... tak też zapomniałem o tym, że trzeba dbać o środowisko tylko dlaczego można kupić/sprzedać (handlować) odpowiednią ilość CO2? LOL :D

Ehhhh cały czas zapominam o wspólnej "polityce energetycznej UE" tylko dlaczego Pani Merkel z Putinem z pominięciem wszystkich krajów UE, dyrektyw, rozporządzeń i szeroko rozumianej "polityki energetycznej" wybudowali sobie gazociąg? :D

Można by pisać i dyskutować godzinami - ten kraj na wielu płaszczyznach jest chory i to na nowotwór złośliwy z przerzutami. :thumbdown:

Podsumowując to Marcin powielasz demagogie jaka obecnie jest sprzedawana przez "media". :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 14:55_________________________________________________

co najmniej rok czasu trwa wprowadzenie ustawy

taaa.... a najlepszym przykładem tego jest Ustawa Antydopalaczowa :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 14:56_________________________________________________

a wiekszosc glosowala az PO....ale jaja :gwizdanie:

Ja się nie dziwię... przy tym odmóżdżaniu medialnym trudno się dziwić ludziom, że zbaranieli i zagłosowali na ekipę, która obaliła pierwszy niepodległy rząd Pana Olszewskiego... wystarczy się zainteresować historią ostatnich 25lat by wiedzieć o co kaman... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton lepiej bym tego nie ujął :good:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 16:17_________________________________________________Tomek geodeta widziany dziś na Al.Włókniarzy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton lepiej bym tego nie ujął :good:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 16:17_________________________________________________Tomek geodeta widziany dziś na Al.Włókniarzy :cool1:

no calkiem mozliwe smigalem tam dzisiaj :) Krzysiek ja Ciebie nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...