Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie lecialem w zadna trase bo tu po miescie jest jasno ale kurde

ciemne pola jak wjechalem w dzialki kolo DJ po prostu znikaja wszedzie jest kurde jasno :D

okazalo sie ze soczewki mialem mega brudne bylo na nich mleko po prostu

przeczyszczenie dalo rade :) czad soczewice byly po prostu mega brudne z jednej i drugiej strony

przelozylismy je w sumie z lamp Kamila ale tylko z tego wzgledu ze byly juz zlozone :) a nie chcialo nam sie

ich spowrotem rozkrecac :)

Kamilu dzieki za lampy zlozone sa wiec ja proponuje opierdolenie zaczepow poxylina i beda dzialac

wiec moze by je na allegro wystawic :) za jakies grosze poleca :)

chyba ze zostawiamy je bo w sumie mi sa nie potrzebne ;) a Tobie mowiles ze zagracaja garaz

opcja do przemyslenia :) jeszcze raz dziekuje :):notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

tez tak mialem :D kazde auto ktore bede posiadal w przyszlosci bedzie mialo ksenon w pierwszej kolejnosci. moc mozna zrobic pozniej ;)

święte słowa..... a ksenony skrętne to naprawdę za***isty wynalazek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom i jutro 11 oczywiście będę pod Leclerem..... tylko jak się 5-10min spóźnię to nie krzyczcie bo lekarza mam a jak to z nimi bywa... mimo, że prywatnie cholera wie o której wejdę i wyjdę.... ale do 11 damy radę

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 20:36_________________________________________________

heheh :) do tego to jeszcze nie zarobilem zeby miec ale wszystko przede mna :D

wszystko przed nami ;) a skrętne podobnie jak ACC to bardzo fajne wynalazki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenka z Klanu NAGA sesja =P

obejrzyjcie - wspominalem o tym;p Zawiedziony jestem troche obrotem akcji, ale Bozenka calkiem calkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2.44 leca takie teksty, ze juz widac ochote Bozenki :tongue4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:56_________________________________________________

albo mam kurfa zwidy bo zajebiaszczo świeci przed a dalej już kiepścizna

za nisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale DJ to nie jest cale bo on pozniej ja dogonil i mowi kladz sie szmato bedziesz pruta i wtedy ucieka poraz drugi :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tępa ta laska strasznie..... i to nie gra aktorska...tylko całokształt ją zdradził....nic ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tępa ta laska strasznie..... i to nie gra aktorska...tylko całokształt ją zdradził....nic ciekawego

Panton, nie jestem stalym widzem klanu, ale mowie tylko, ze Bozenka calkiem calkiem - nie mam tu na mysli ani jej gry aktorskiej, ani inteligencji, bo przeciez gra osobe, ktora nie jest. Ocenialem tylko i wylacznie urode, bo nie znajac dziewczyny nie moge oceniac ww. cech:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze Bozenka calkiem

:jerk:

chyba zapomniałeś, że ja też tu czasem zaglądam....ehh :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

nie wiem co masz na mysli :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...