Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

nie mow, ze zona Cie pusci tak pozno... kto loze zagrzeje :P

jak to kto zagrzeje .......u mnie żona ale u ciebie :mysli: chyba farelka :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nie mow, ze zona Cie pusci tak pozno... kto loze zagrzeje :P

jak to kto zagrzeje .......u mnie żona ale u ciebie :mysli: chyba farelka :polew: :polew: :polew:

ale jesteście aparaty :polew: :polew:farelka :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam psa grzeje lepiej niz zona+farelka razem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:07_________________________________________________

a tak apropo tego nocnego to gdzie znajdę jakieś info :mysli

w sobote o godz. 00.00 zbiorka pod Tesco na pojezierskiej :naughty: ale pewnie gdzies sie ustawimy wczesniej zeby razem zajechac :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mi to odpowiada :tongue4:

bo chociaż nie klepie jęzorkiem jak nie potrzeba ( żony tak mają niestety) a grzeje jak potrzeba :polew: :> :wink4:

niech to tylko Kachna przeczyta :polew:

jeszcze krzych bedziesz chcial tej fareli :polew:

na razie nie klepie a jak zacznie to na nowy model wymienię :wink4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:10_________________________________________________

ja mam psa grzeje lepiej niz zona+farelka razem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:07_________________________________________________

a tak apropo tego nocnego to gdzie znajdę jakieś info :mysli

w sobote o godz. 00.00 zbiorka pod Tesco na pojezierskiej :naughty: ale pewnie gdzies sie ustawimy wczesniej zeby razem zajechac :good:

podziękował :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chriss ja się nie boję Kachy :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:12_________________________________________________

Ktoś będzie jechał z dbwa? w sobote?:) Jestem nowy ale z checia bym pojechal za kims :)

:mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin co do odpowiedzialności pełna zgoda..... i ten brak odpowiedzialności rodzi patologię nie tylko w rządzie ale i urzędach, gdzie obywatela, który jest jego (urzędnika czy to na Wiejskiej czy w Łodzi w UM) pracodawcą (bo wynagrodzenie dostaje z budżetu, który finansowanie ma z naszych podatków) traktowany jest jak śmieć.....

Co do reszty odnośnie "nic nie da....... nic nie zrobimy" itp. - kompletna bzdura. Dlaczego lekarzy nie wyszli z takiego założenia? .... przecież rząd ustawą odnośnie refundacji ratuje budżet... baaa społeczeństwo ustawą dostało po d*pie - leki cholernie podrożały a refundacja jest mniejsza... afera i szum medialny powstał i ustawa została poprawione (podpisana przez prezydenta) tylko nie dla pacjenta (płaci za leki zdecydowanie więcej i tutaj się nic nie zmieniło) a dla lekarza (została zniesiona odpowiedzialność).... aaaa i uprzedzając pewne komentarze to powiem tylko tyle, że argumenty lekarzy o rzekomej trudności, czasochłonności wypisywania recept a co rzekomo miałoby się odbić na pacjencie i jakości świadczonej usługi to kompletna bzdura. Na stronie ministerstwa zdrowia jest baza leków, gdzie można sobie szukać po nazwie lub substancji czynnej i od razu są wywalane odpłatności i możliwe poziomy refundacji + lista zamienników, które można stosować oczywiście z informacją o wysokości refundacji itp. - tylko przepisać na receptę.

Obecnie ustawa, która jest lepsza dla pacjenta różni się tym od tej z początku stycznia, że lekarz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to co wypisuje na receptach - czym to skutkuje? Przedstawiciel handlowy Pani XXXXX XXXXX z Polfarmy za wypisanie pakietu XX leków, które są na liście refundacyjnej obecnie proponuje wycieczki do Tunezji i Chorwacji (na priva mogę wysłać info jaki lek, jaka ilość za jaką wycieczkę).... sam mam w rodzinie kilku lekarzy po UM i WAM - nikt z tego nie robi tajemnicy... Ahaa tak już zupełnie na koniec bo się rozpisałem - takie leki idą w większości do kosza a refundacja ($$$$ z naszego budżetu czyli podatków) leci przez aptekę do firmy farmaceutycznej.

ps: ja i tak na wszystkich nie liczę bo zupełnie śmieszna sprawa Malika pokazała ilu jest mężczyzn a ilu dupowłazów i lizusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś będzie jechał z dbwa? w sobote?:) Jestem nowy ale z checia bym pojechal za kims :)

Damian dbwa chodzi ci o Dabrowe :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś będzie jechał z dbwa? w sobote?:) Jestem nowy ale z checia bym pojechal za kims :)

Damian dbwa chodzi ci o Dabrowe :mysli:

jak Dabrowa to ja mam najblizej ale ja bede z wawy lecial chyba ze po drodze chcesz sie gdzies umowic[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 23:55_________________________________________________ale Pany sie rozpisaliscie musialem czytac i czytac, caly dzien zalogowany a nawet nie mam czasu siedzic co tutaj sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:20_________________________________________________Prawie ze jak Cie Bartku zgarne to mozemy leciec przez dabrowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie no przestan :)

lepiej mi pomoz wybrac te j**ane hidy i w5w bo bym dzisiaj zamowil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 00:20_________________________________________________Prawie ze jak Cie Bartku zgarne to mozemy leciec przez dabrowe :)

Seba a po drodze nia masz stolycy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...