Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

mysle ze to bardziej ze wzgledu na drogowke. to jest biel ktora minimalnie wpada w niebieski.

widziales jak u mnie swieci i jest ok, w trasie w deszczu czy sniegu jest git wiec 6000k jest jak najbardziej ok do jazdy. niemniej jednak jak popatrzysz lekko z boku to widac ta niebieska poswiate i troche sie boje ze sie doj**ia gdzies bo swiatla moga byc zolte lub biale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kaske na konto czy na spocie ??

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:08_________________________________________________

mysle ze to bardziej ze wzgledu na drogowke. to jest biel ktora minimalnie wpada w niebieski.

widziales jak u mnie swieci i jest ok, w trasie w deszczu czy sniegu jest git wiec 6000k jest jak najbardziej ok do jazdy. niemniej jednak jak popatrzysz lekko z boku to widac ta niebieska poswiate i troche sie boje ze sie doj**ia gdzies bo swiatla moga byc zolte lub biale

czyli 5000 albo 4300 hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.gif[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:12_________________________________________________

Seba u mnie konsultacje masz gratis :P:decayed:

hyhyhyhyh :D zalozymy zobaczymy skonsultujemy :D[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:12_________________________________________________a to ja dla odmiany wezme sobie 4300 a co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie sa niebieskie tylko jak MArcin pisal jak popatrzysz z kata to wpadaja wniebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejanie obrazow nie odda koloru bez poprawnej kalibracji monitora. wiem ze doskonale o tym wiesz ;)

wiem wiem :)

cos czytalem :P tyle ze zeby miec monitor ktory mozna skalibrowac trzeba wydac kilka tysi :)

a kalibrowanie magicznymi programami c**ja daje :D stad kazda matryca wyswietla kolor jak chce :D[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 01:20_________________________________________________i ja wezme 4300 :) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie miał jednego 4,3 a drugiego 6

no to by bylo cos :D u mnie swiatla sa biale i juz. 6000 to jest najwyzsza barwa dajaca biale swiatlo pozniej to juz tylko niebieski i fiolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to niesmialy jestem ;)

mam u siebie 6000k tylko i wylacznie ze wzgledu na to ze nie mieli pod reka palnikow 4300. lampy mi sie podobaja, podoba mi sie jak swieca i juz. tu nie ma co sie rozpisywac nad wyzszoscia kolorow. czy bedzie to 4300, 5000 czy 6000 jest nieistotne. istotny jest fakt ze bedzie swiecilo lepiej niz jakakolwiek tradycyjna zarowka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...