Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie lecialem w zadna trase bo tu po miescie jest jasno ale kurde

ciemne pola jak wjechalem w dzialki kolo DJ po prostu znikaja wszedzie jest kurde jasno :D

okazalo sie ze soczewki mialem mega brudne bylo na nich mleko po prostu

przeczyszczenie dalo rade :) czad soczewice byly po prostu mega brudne z jednej i drugiej strony

przelozylismy je w sumie z lamp Kamila ale tylko z tego wzgledu ze byly juz zlozone :) a nie chcialo nam sie

ich spowrotem rozkrecac :)

Kamilu dzieki za lampy zlozone sa wiec ja proponuje opierdolenie zaczepow poxylina i beda dzialac

wiec moze by je na allegro wystawic :) za jakies grosze poleca :)

chyba ze zostawiamy je bo w sumie mi sa nie potrzebne ;) a Tobie mowiles ze zagracaja garaz

opcja do przemyslenia :) jeszcze raz dziekuje :):notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tez tak mialem :D kazde auto ktore bede posiadal w przyszlosci bedzie mialo ksenon w pierwszej kolejnosci. moc mozna zrobic pozniej ;)

święte słowa..... a ksenony skrętne to naprawdę za***isty wynalazek :kox:

Opublikowano
  • Autor

heheh :) do tego to jeszcze nie zarobilem zeby miec ale wszystko przede mna :D

Opublikowano

nom i jutro 11 oczywiście będę pod Leclerem..... tylko jak się 5-10min spóźnię to nie krzyczcie bo lekarza mam a jak to z nimi bywa... mimo, że prywatnie cholera wie o której wejdę i wyjdę.... ale do 11 damy radę

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 20:36_________________________________________________

heheh :) do tego to jeszcze nie zarobilem zeby miec ale wszystko przede mna :D

wszystko przed nami ;) a skrętne podobnie jak ACC to bardzo fajne wynalazki....

Opublikowano

a mnie jakos sentyment naszedl i sobie studniowke ogladam sowoja :decayed:

Opublikowano

teraz czekamy na opinie bartka - co do hid'ow:)

Opublikowano

paczek poczekac nie mogl ?

Opublikowano

Bozenka z Klanu NAGA sesja =P

obejrzyjcie - wspominalem o tym;p Zawiedziony jestem troche obrotem akcji, ale Bozenka calkiem calkiem :decayed:

Opublikowano

farela przyniosl zamiast ukluc bozydara :gwizdanie: chociaz rysio nie umarl by po zdezeniu z pudlami :decayed:

Opublikowano

albo mam kurfa zwidy bo zajebiaszczo świeci przed a dalej już kiepścizna

Opublikowano

od 2.44 leca takie teksty, ze juz widac ochote Bozenki :tongue4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 21:56_________________________________________________

albo mam kurfa zwidy bo zajebiaszczo świeci przed a dalej już kiepścizna

za nisko?

Opublikowano

ale DJ to nie jest cale bo on pozniej ja dogonil i mowi kladz sie szmato bedziesz pruta i wtedy ucieka poraz drugi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tępa ta laska strasznie..... i to nie gra aktorska...tylko całokształt ją zdradził....nic ciekawego

Opublikowano

powiedziałbym że są teraz troche za wysoko, ale na spocie się doreguluje

Opublikowano

tępa ta laska strasznie..... i to nie gra aktorska...tylko całokształt ją zdradził....nic ciekawego

Panton, nie jestem stalym widzem klanu, ale mowie tylko, ze Bozenka calkiem calkiem - nie mam tu na mysli ani jej gry aktorskiej, ani inteligencji, bo przeciez gra osobe, ktora nie jest. Ocenialem tylko i wylacznie urode, bo nie znajac dziewczyny nie moge oceniac ww. cech:)

Opublikowano

ze Bozenka calkiem

:jerk:
Opublikowano

ze Bozenka calkiem

:jerk:

chyba zapomniałeś, że ja też tu czasem zaglądam....ehh :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

ze Bozenka calkiem

:jerk:

chyba zapomniałeś, że ja też tu czasem zaglądam....ehh :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

nie wiem co masz na mysli :gwizdanie:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

podpadles :polew:

Opublikowano

przy jednej misce i kot zdechnie :kox: :kox: Grusia ..... nie lam sie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.