Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cyt. "Protest rozpoczął się przed centrum handlowym przy ul. Strykowskiej w Łodzi. "

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: faktucznie
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemankooooo !!! :hi: :hi: :hi:

dawno mnie nie było, ale usprawiedliwiam to niestety moją pieprzoną sesją egzaminacyjną.. Na szczęście zaliczam wszystko na terminach zerowych ew. tych pierwszych. Zostało mi jeszcze kilka egzaminów, napisanie części pracy licencjackiej oraz napisanie i obrona ustna pewnego eseju u dziekana :gwizdanie: Dlatego pozwolicie, że na czas "S" odetnę się od rzeczywistości i poświęcę tych kilka dni/tygodni na naukę. Popchnę to i będzie z głowy, a jakby co to znacie do mnie numer tel :wink4:

Opublikowano
:siema: Pany :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Pingwin daje rozgrzeszenie ;)

Opublikowano

Podziękowania dla wszystkich, którzy przyłączyli się do dzisiejszej akcji protestacyjnej swoim uczestnictwem.... szacunek Panowie! :)

A co do ilości to spokojnie było ponad 50 aut.... ale media jak to media - wiadomo.... "rzetelność dziennikarska" to w obecnych czasach mało opłacalny "temat". ;)

Opublikowano

Siemankooooo !!! :hi: :hi: :hi:

dawno mnie nie było, ale usprawiedliwiam to niestety moją pieprzoną sesją egzaminacyjną.. Na szczęście zaliczam wszystko na terminach zerowych ew. tych pierwszych. Zostało mi jeszcze kilka egzaminów, napisanie części pracy licencjackiej oraz napisanie i obrona ustna pewnego eseju u dziekana :gwizdanie: Dlatego pozwolicie, że na czas "S" odetnę się od rzeczywistości i poświęcę tych kilka dni/tygodni na naukę. Popchnę to i będzie z głowy, a jakby co to znacie do mnie numer tel :wink4:

Same here :)

Opublikowano

Też się dołączam do podziękowań i może zapodam parę fotek :cool1:

sorry za jakość :polew: :polew: :polew:

x100_9410.jpgx100_9412.jpgx100_9415.jpgx100_9418.jpgx100_9420.jpgx100_9423.jpgx100_9428.jpgx100_9429.jpgx100_9431.jpgx100_9432.jpgx100_9436.jpgx100_9441.jpgx100_9443.jpgx100_9450.jpg :good: :good: :good:

Opublikowano

dlaczego nie macie znaczka z auta tvnu :polew: :polew:

Opublikowano

Też się dołączam do podziękowań i może zapodam parę fotek :cool1:

sorry za jakość :polew: :polew: :polew:

x100_9410.jpgx100_9412.jpgx100_9415.jpgx100_9418.jpgx100_9420.jpgx100_9423.jpgx100_9428.jpgx100_9429.jpgx100_9431.jpgx100_9432.jpgx100_9436.jpgx100_9441.jpgx100_9443.jpgx100_9450.jpg :good: :good: :good:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano
http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,11048894.html?i=0 haha ja też mam foteczke pierwsze :audi: z lewej [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:46_________________________________________________http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,11048894,Protest_przeciwko_rosnacym_cenom_paliw__Zablokowali.html na dole jest filmik jak miaja mnie i pantona a potem psy [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:56_________________________________________________mogłem umyć fure bo uje.... masakra i do telewizj
Opublikowano

mogłem umyć fure bo uje.... masakra i do telewizj

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 21:03_________________________________________________Zobaczcie komentarz z Expressu :shocked:

gro_ba.jpg

koleś mu groził co za wiesiek :polew:

Opublikowano

Kur.. takie coś mnie wk***ia zero solidarnosci [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 21:23_________________________________________________to jest chore ludzie jak y mieli zaslepione oczy kur.. cena w chu. duza zamiast strajkować to pier**l. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Chlopaki gdzie sie jutro spocicie? wiecie juz cos czy wyjdzie jutro po poludniu?

Opublikowano

Ja jutro odpadam odpoczywam i zarazem sie lecze o cos mnie kreci

Opublikowano

gdzieś gdzie się da wytrzymać przy tej temperaturze

Opublikowano

gdzieś gdzie się da wytrzymać przy tej temperaturze

Bartek to wezcie napiszcie tutaj wczesniej bo nowy forumowicz chce wpasc, zabralbym go ale ja jutro rano wyjezdzam

Opublikowano

Potr chyba będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.