Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja specjalnie pod blokiem zostawiłem audiole :P

tak jak i ja :good: tylko musze jeszcze jechac zalac ;([br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:45_________________________________________________

nie, ja mam tylko szczątkowe zaczepy... ale mogę wyskoczyć na czołówkę z jakimś fajnym :tongue4:

moze byc :decayed:

mini_czolg.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie no chyba założę nowe konto bo widze że się nie popisałem nikiem...

Opublikowano

nie no chyba założę nowe konto bo widze że się nie popisałem nikiem...

bedziesz teraz Mariusz "zderzak" :wink4::kox:
Opublikowano

nie no chyba założę nowe konto bo widze że się nie popisałem nikiem...

no co Ty daj spokój przynajmniej już jesteś rozpoznawalny :cool1:

Opublikowano

nie no chyba założę nowe konto bo widze że się nie popisałem nikiem...

no co Ty daj spokój przynajmniej już jesteś rozpoznawalny :cool1:

tak ja Jerzyk i jego dyszel z rezystorem od ursusa :naughty::polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:57_________________________________________________smolu rozkodowaleś radio :mysli: bo coś sie pytałeś czy ktoś ma taką moc :cool1:
Opublikowano

Niestety Jeżyka już nie ma bo robił obciach :tongue4:

Opublikowano

nie no chyba założę nowe konto bo widze że się nie popisałem nikiem...

no co Ty... im więcej adrenaliny tym lepiej :kox:

Opublikowano

Niestety Jeżyka już nie ma bo robił obciach :tongue4:

:mysli:
Opublikowano

nie no chyba założę nowe konto bo widze że się nie popisałem nikiem...

no co Ty daj spokój przynajmniej już jesteś rozpoznawalny :cool1:

tak ja Jerzyk i jego dyszel z rezystorem od ursusa :naughty::polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:57_________________________________________________smolu rozkodowaleś radio :mysli: bo coś sie pytałeś czy ktoś ma taką moc :cool1:

No własnie nie rozkodowałem a nie mam kodu

Opublikowano

nie no chyba założę nowe konto bo widze że się nie popisałem nikiem...

no co Ty daj spokój przynajmniej już jesteś rozpoznawalny :cool1:

tak ja Jerzyk i jego dyszel z rezystorem od ursusa :naughty::polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 20:57_________________________________________________smolu rozkodowaleś radio :mysli: bo coś sie pytałeś czy ktoś ma taką moc :cool1:

No własnie nie rozkodowałem a nie mam kodu

aaaa czyli nie masz kodu no to ci nie pomoge :disgust:
Opublikowano

no lipa :wink4:

Opublikowano

Mi chodzi o jeżyka ze zgierza :>

1290682025.jpg

faktycznie :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:12_________________________________________________Gizmus a ty podjedziesz :mysli::naughty:
Opublikowano

e no...Panie zawitały do łódzkich;D Witamy serdecznie;) Teraz muszę oblookać, coście napisali...

Opublikowano

e no...Panie zawitały do łódzkich;D Witamy serdecznie;) Teraz muszę oblookać, coście napisali...

sprowadza sie to do konkluzji ze musisz przyjechac :D "miętka pytko" cyt. Paulo Coelho

Opublikowano

e no...Panie zawitały do łódzkich;D Witamy serdecznie;) Teraz muszę oblookać, coście napisali...

sprowadza sie to do konkluzji ze musisz przyjechac :D

zapomniałeś dodać miętka pytko :polew:
Opublikowano

zapomniałeś dodać miętka pytko :polew:

poprawilem :decayed:

Opublikowano

Mi chodzi o jeżyka ze zgierza :>

1290682025.jpg

faktycznie :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:12_________________________________________________Gizmus a ty podjedziesz :mysli::naughty:

Mam taki zamiar jak mi traktor odpali... do 3 razy sztuka a jak nie to idzie na żyletki... :naughty:

Opublikowano

nie mogę, bo jestem po spożyciu... Powiem Wam, ze serio - mam dość pracy i marznięcia na ten tydzień :wink4: Miałem zamiar jechać, ale jednak sobie odpuszczę - świat sie nie zawali:) Ciocia Basia mi się tu teraz wyspowiada, jak się czuje i jak rośnie mały klubowicz? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.