Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ale oni Bartku ustalają wyposażenie i wartość jak ubezpieczasz więc nie ma tu manewru moim zdaniem;/ No ten gość z idczaka mówi że czekamy na pismo oficjalne i będziemy coś kombinować, jakoś odwoływać się bo mi zależy żeby auto było naprawione i idczaką też bo kasę przecież na tym robią. Już i tak pisałem prośbę żeby drzwi były naprawione a nie wymieniane bo to nam pozwoliło zejść z ceną naprawy o około 3 tysiące, ale dalej lipa i tak się nie zmieściliśmy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa wyższy jest koszt naprawy niż auto warte , a to nie można auta zaprowadzić do innego serwisu i naprawić oczywiście na oryginalnych częściach. Idczak to ma za***iste marże :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co wiem my razem z chlopakami z Tomaszowa mamy sie zebrac pod Leclercem i wlaimy pozniej pod M1

---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 10:33 ----------

jakie lampki :mysli:

Witam to co lecler czy jak wkoncu chopaki ..... Kasacia uuuuu lipton połowe wiekszą dostaniesz zależy co dobre jest to rozbite sprzedasz i kupisz sobie coś matiz tico

:D nie żart sry

---------- Post added at 17:47 ---------- Previous post was at 17:43 ----------

Qwa wyższy jest koszt naprawy niż auto warte , a to nie można auta zaprowadzić do innego serwisu i naprawić oczywiście na oryginalnych częściach. Idczak to ma za***iste marże :mysli:

Zgadzam sie idczak brał by za chlep 30zł jak by miał piekarnie a wiec masz mozliwośc go zabrać jeszcze czy już papiery podpisane ??? A i czemu do idczaka pojaechałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chciał mieć na ori częściach i miał AC;]
chyba wpis do książki

---------- Post added at 18:10 ---------- Previous post was at 18:06 ----------

2269edb1a7417584.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 10:33 ----------

jakie lampki :mysli:

prosilem kogos z okolicy zeby pomogl mi wyrezac reflekotry zespolone, bo sam jestem za nerwowy na takie prace i jeszcze cos polame :) i bartek1605 sie zgodzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Frugo trzeba czekac i kombinowac napewno cos wymysla bo wola zgarnac kase

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

mam nadzieje ze teraz bedzie w sobote cieplo bo ja znowu przeziebiony jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam nadzieje że coś wymyślą żeby było dobrze. Dlaczego Idczak? A bo inny warsztat by dostał 5600 tak jak firma ubezpieczeniowa zrobiła wycenę i by kombinowali żeby się w tej kwocie zmieścić czyli zamienniki, części używane itd a idczak to autoryzowany warsztat i ubezpieczyciel ich kalkulacje musi przyklepać, no i tk jak Dj powiedział mam AC więc mi zależy żeby było zrobione dobrze i na ori a koszty mnie nie interesują byle się zmieścić i nie przekroczyć 70% wartości auta co daje całkowitą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
No ja też mam nadzieje że coś wymyślą żeby było dobrze. Dlaczego Idczak? A bo inny warsztat by dostał 5600 tak jak firma ubezpieczeniowa zrobiła wycenę i by kombinowali żeby się w tej kwocie zmieścić czyli zamienniki, części używane itd a idczak to autoryzowany warsztat i ubezpieczyciel ich kalkulacje musi przyklepać, no i tk jak Dj powiedział mam AC więc mi zależy żeby było zrobione dobrze i na ori a koszty mnie nie interesują byle się zmieścić i nie przekroczyć 70% wartości auta co daje całkowitą

a duzo przekroczyło Ci to 70%, jak cos to dogadaj sie z Idczakami ze np rezygnujesz z lakierowania jakiegos elementu zeby oni wyslali taka zmiane a dogadasz sie z nim ze np zaplacisz Ty za to to dadza Ci spory rabat wtedy na to malowanie, no musisz gadac i kombinowac, moj kolega wlasnie tak zrobil koles mu walnal z tylu i zagadal tam do kolesia i przy okazji mu robia co inego a jada czesciowo z tamtej szkody a jakis tam procent on pokrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frugo trzeba czekac i kombinowac napewno cos wymysla bo wola zgarnac kase

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

mam nadzieje ze teraz bedzie w sobote cieplo bo ja znowu przeziebiony jestem

Ty to Tomasz coś słabo dogrzewany jesteś :] a co będziecie mieli w sobotnio-niedzielnym programie nocnym ?:] demonstarcję koni mechanicznych ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Ty to Tomasz coś słabo dogrzewany jesteś :] a co będziecie mieli w sobotnio-niedzielnym programie nocnym ?:] demonstarcję koni mechanicznych ? :D

no wlasnie ide od kilku dni do Ciebie i Kolezany na strzemiennego no i Jasiu tez moze walnac jak by chcial ale ciagle cos mi wypada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakość dojść nie możesz :D a my czekaaaamyyy Ala pytała kiedy znowu idziemy bandą w miasto haha powiedziałam że za rok chyba hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...