Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

daje rade :)

A Broda to ma dzisiaj urodziny

Wszystkiego naj stary rowerze :decayed::decayed::decayed:

Niech Ci cycki zawsze przy Tobie byly :D damskie znaczy sie :)

Opublikowano

Seba jaka masz moc hidow ?

Opublikowano

pewnie 35W :D

kupuj 4300K

Opublikowano

bartek1605 stófka :drinks::dance2::banan2::rose::boobs::yeah::kwiatek::grin: :grin: :grin: i od Kachy :buziak::wink:

Opublikowano

Sto lat, sto lat niechaj zyje nam !

W ramach prezentu dam ci dotknac mojego 300 konnego silnika :D

Opublikowano
pewnie 35W :D

kupuj 4300K

jak ty tak mowisz to ci wierze biere 4300K :decayed: a jest jakas filozfia w podlaczeniu tego dziadostwa czy dam sam rade :whistling:

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ----------

Sto lat, sto lat niechaj zyje nam !

W ramach prezentu dam ci dotknac mojego 300 konnego silnika :D

ty na spota przyjedz lepiej tym 300 letnim parchem :grin:

Opublikowano

dasz rade :)

ja nie mam na nic czasu ostatnio :/

Opublikowano
dasz rade :)

ja nie mam na nic czasu ostatnio :/

ale na podlaczeniu hidow znjadziesz czas (bo jak mowisz dasz rade tzn. ze nie dam) :grin:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie jak Marcin mowi :D

masz juz 300 koni ?? a nie miales czasem ostatnio 260-70 ??

Klysiu niby filozofia nie jest bo w sumie wszystko pug and play

ale ja nie zakladalem bo pewnie bym cos zj***l :)

u Brody pamietam chyba z 5 min zajelo zalozenie hidow :)

Opublikowano

Najlepszego dla Bartka!!!

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

no musze i ja sobie Diablo zakupic tylko nie wiem kiedy bede w to grywal

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

no musze i ja sobie Diablo zakupic tylko nie wiem kiedy bede w to grywal

Opublikowano
dokladnie jak Marcin mowi :D

masz juz 300 koni ?? a nie miales czasem ostatnio 260-70 ??

Klysiu niby filozofia nie jest bo w sumie wszystko pug and play

ale ja nie zakladalem bo pewnie bym cos zj***l :)

u Brody pamietam chyba z 5 min zajelo zalozenie hidow :)

tez sie boje ze cos zjebe :grin: ale podejme wyzwanie zakupie jak tylko dosatne zwrot podatku :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie mam - turbo plynie :D teoretycznie mam 230 ale w tej chwili tylko teoretycznie ;)

Opublikowano
jeszcze nie mam - turbo plynie :D teoretycznie mam 230 ale w tej chwili tylko teoretycznie ;)

cos krecisz :grin::decayed:

Opublikowano

:siema:

dzięki za życzonka, i jestem teraz onieśmielony :kox:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Sto lat, sto lat niechaj zyje nam !

W ramach prezentu dam ci dotknac mojego 300 konnego silnika :D

wole przetestować czy ma to faktycznie 300 habet :grin:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

Sto lat, sto lat niechaj zyje nam !

W ramach prezentu dam ci dotknac mojego 300 konnego silnika :D

wole przetestować czy ma to faktycznie 300 habet :grin:

Opublikowano

cos krecisz :grin::decayed:

mowie jak na spowiedzi... :D

Opublikowano

Witam i najlepszego sto lat :) klys a tobie z tego podatku to nie wiem czy starczy na jeden xenon .

Opublikowano

Dobry:) Panie Bartku -sto lat;D Jak Cie znam, to juz chlejesz;D Pamietamy o Tobie i piwko za zdrowie wypijemy:)

Marcinie - nie tylko Ty zapracowany, ale niech to turbo plynie, bo na razie mam tylko hondy i nissany;p Szkoda, ze wsio ponizej 100km;p

Ide robic dalej:)

Opublikowano

siema ja tez się przyłączam do życzeń 100lat dziś mamy 2222-setną stronę

Opublikowano

siemka, wszystkiego najlepszego sto lat Bartek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.