Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
o lol mozna likowac komentarze :D

:grin:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Tak w ogóle to nie wiem Tomek czemu narzekasz na ciepło ja tam nie wiem co z oczyma zrobić tyle tego kwiatu się pokazało :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Tak w ogóle to nie wiem Tomek czemu narzekasz na ciepło ja tam nie wiem co z oczyma zrobić tyle tego kwiatu się pokazało :decayed::decayed:

nie no jedyny plus tego upalu :decayed: bo jak robie caly dzien na dworzu to chce sie rozplynac

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dzieki za liki panowie :D bede bardziej lubiany jak bede mial duzo likow :D:polew::naughty:

Opublikowano
dzieki za liki panowie :D bede bardziej lubiany jak bede mial duzo likow :D:polew::naughty:

dostaniesz rozowy kolor :grin: albo vip-a :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no wiec lajkowac mnie tu zaraz :D

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
no wiec lajkowac mnie tu zaraz :D

ale yak za nic i za darmo bez lapowek :kox:

Opublikowano
  • Autor

no jak to kurde za to ze jestem za to ze Was witam z rana za to ze czuwam za to ze ogarniam top strony za to ze jestem mily ladny i uczynny k**wa no za caloksztalt przeciez najzajebistszy jestem nie hę ?? :D:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Tylko Marcin mnie docenia :D :D :D

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Tylko Marcin mnie docenia :D :D :D

Opublikowano

kurna raczej :D

Opublikowano

:hi::hi::hi: po kilku ciężkich dzionkach :kwasny:

Adamus jeden z najważniejszych dni w życiu zaliczony :thumbup1:

54720126578183351996010.jpg

39877326578454018635610.jpg

75915265781376853339100.jpg

wracam do normalności :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Imprezka się udała?:decayed: Słyszałem, że w tym roku na prezenty komunijne była moda na jakieś jeże i wcale sobie jaj nie robię:decayed:

Opublikowano

nie wiem czy da się je zjeść, ale dla upartego nic trudnego:decayed: a tutaj link do najlepszej gazety sajens fikszyn w PL: Dzieci chcą jeża na komunię - Fakt.pl

Opublikowano
Imprezka się udała?:decayed: Słyszałem, że w tym roku na prezenty komunijne była moda na jakieś jeże i wcale sobie jaj nie robię:decayed:

Tylko

eurosymbol.png

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

kurde no napisalem taka dluga wiadomosc i mi sie skasowala noooooooooooooooo :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

w kazdym razie Adas graaaaaaaaaatki :D teraz juz tylko bierzmowanie i slub takze z gorki :P:D :D :D

Opublikowano

Nooo wreszcie w swoim żywiole mogę LIKOWAĆ do woli :grin:

Opublikowano

to likowanie jest troche z d*py jak dla mnie :thumbdown: z forum sie robi portal dla zakochanych po malutku mozemy juz dodawac znjamoych :facepalm: teraz likowac :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no a co bys chcial ?? ida z duchem czasu ... niestety wszystko sie zmienia a fb wyznaczyl pewne standardy ... za ktorymi musza podazac wszyscy

Opublikowano

Hej. Niech mi ktos k***a powie, czemu ja palcami dotykam francuskich aut, w ktorych zawsze musza byc "atrakcje" i wyjedzie sprzegla jest nie lada wyczynem;/

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

bylo dotykac francuza ? po co na co nie tykaj i juz :)

Opublikowano
no a co bys chcial ?? ida z duchem czasu ... niestety wszystko sie zmienia a fb wyznaczyl pewne standardy ... za ktorymi musza podazac wszyscy

taaa.... doskonale to było widać po debiucie na giełdzie, gdzie te wirtualne miliony nie znalazły potwierdzenia, gdzie przed zamknięciem kurs spadł do początkowego poziomu (38$)

tego typu firmy nic nie produkują, nic nie wytwarzają a ich wartość to baza wykorzystywana do celów marketingowo - handlowych.... (przykład nk gdzie waląc reklamami zarabiali bo była cholera odwiedzalność - standard..... i też wszystkim się wydawało, że nk nie zniknie a jeszcze się rozwinie... również finansowo w przeciwieństwie do realnych (nie wirtualnych) firm jak Audi, Samsung czy Cisco) - czas pokazuje zupełnie co innego...

ps: forum tematyczne nie powinno mieszane z portalem dla zakochanych a upgrade całego portalu to kompletna pomyłka i szkoda więcej na ten temat pisać...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.