Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ty Mario miales na kawe zajezdzac w tygodniu :whistling:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ty Mario miales na kawe zajezdzac w tygodniu :whistling:

toc to się weekend jeszcze nie skończył przeca :wink::decayed:

Opublikowano
Madzia kwestia chęci :wink:

u mnie to bardziej skomplikowane ostatnio, nie mam partnera na ktorego mogę liczyć także chcieć a móc....ale nie mam zamiaru się tu publicznie umartwiać :drinks: pyknąć zawsze można

Opublikowano
a ty Mario miales na kawe zajezdzac w tygodniu :whistling:

toc to się weekend jeszcze nie skończył przeca :wink::decayed:

ale teraz to adres lodzki :wink: przeciez jak masz zyczenie wsiadaj zajezdzaj mam co nie co w bareczku :decayed:

Opublikowano
a ty Mario miales na kawe zajezdzac w tygodniu :whistling:

toc to się weekend jeszcze nie skończył przeca :wink::decayed:

ale teraz to adres lodzki :wink: przeciez jak masz zyczenie wsiadaj zajezdzaj mam co nie co w bareczku :decayed:

no niestety nie ogarnę już dziś nic w tym temacie :decayed:

---------- Post dopisany 29-09-2012 at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 22:49 ----------

:hi::hi::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Cześć koledzy!

Mam problem ze swoja a4 ;/ a dokładniej z pompa wtryskową, muszę oddać pompę do uszczelnienia bo leci z niej ropa. Byłem u pompiarza na Przyjacielskiej 3 w Łodzi to powiedział mi że za wyjęcie pompy, uszczelnienie jej to 1 000 zl :( dla mnie to za dużo. Powiedział mi że leci spod nastawnika może zrobić to bez wyjmowania pompy za 300 zł ale nie daje gwarancji czy za miesiąc nie pójdą uszczelki w innym miejscu:/ więc interesuje mnie uszczelnienie całej pompy już od razu. Możecie mi kogoś polecić ?? Gdzie naprawiacie swoje pompy ??

Opublikowano

Witam. Oświadczam, że żyję i już jestem po urlopie;D

Opublikowano
Witam. Oświadczam, że żyję i już jestem po urlopie;D

i jak bylo :naughty: jakias hiszpanka przywieziona :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Cześć koledzy!

Mam problem ze swoja a4 ;/ a dokładniej z pompa wtryskową, muszę oddać pompę do uszczelnienia bo leci z niej ropa. Byłem u pompiarza na Przyjacielskiej 3 w Łodzi to powiedział mi że za wyjęcie pompy, uszczelnienie jej to 1 000 zl :( dla mnie to za dużo. Powiedział mi że leci spod nastawnika może zrobić to bez wyjmowania pompy za 300 zł ale nie daje gwarancji czy za miesiąc nie pójdą uszczelki w innym miejscu:/ więc interesuje mnie uszczelnienie całej pompy już od razu. Możecie mi kogoś polecić ?? Gdzie naprawiacie swoje pompy ??

:hi:

mysle ze na ta chwile moge Ci polecic przyjezdzanie regularnie na spoty :)

siema all :):decayed:

Opublikowano

Hiszpanka została na miejscu, ale zaręczyłem się już czwartego dnia pobytu;D Czekam teraz tylko na filmik;p

Opublikowano
  • Autor

osz w morde no to gratuluje DJ :)

Opublikowano

co tam przy weekendzie:hi:

Opublikowano
Hiszpanka została na miejscu, ale zaręczyłem się już czwartego dnia pobytu;D Czekam teraz tylko na filmik;p

ty Polski byczku :decayed:

Opublikowano

jadę po auto :decayed: ze dwa zbiorniki dziś wypale bez absolutnie żadnego sensu :decayed:

Opublikowano
jadę po auto :decayed: ze dwa zbiorniki dziś wypale bez absolutnie żadnego sensu :decayed:

bogatemu wszystko wolno :grin:

Opublikowano
  • Autor

u czyli w niedziele bedzie juz na spocie zestrojona maszyna ?? :D

Opublikowano
u czyli w niedziele bedzie juz na spocie zestrojona maszyna ?? :D

na czym :blink:

:grin:

Opublikowano
u czyli w niedziele bedzie juz na spocie zestrojona maszyna ?? :D

na czym :blink:

:grin:

oj wypraszam sobie ja tez chce zawitac jutro na spota

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.