Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak cos szczeka to jest to chyba turbo ? :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:

około 14 to już chyba Tomuś popołudnie:whistling:

ale widac że się nie którym smacznie śpi:grin:

siemka z wieczorka:wink:

Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano

to ja po pracy sie przywitam :hi:

Opublikowano

Witam

Znacie może kogoś kto by mi zrobił po dobrych kosztach w łodzi rns na polski i może mapkę :)

Opublikowano
  • Autor

Siema

Pewnie wszystko da sie zrobic :) wpadaj na spoty to sie pomysli :)

Opublikowano

teraz miałem być, ale po urodzinach dzieciaka ciężko było się zebrać :) ....ale widzę, że często problemem pojawienia się w week na spocie jest alkomat :grin:

Opublikowano

Siemanko planuje se sprawić Audi A6 2.5 Diesel 150 koni ma ktoś takie cos żeby sie wypowiedzieć na jego temat ?

Opublikowano
Siemanko planuje se sprawić Audi A6 2.5 Diesel 150 koni ma ktoś takie cos żeby sie wypowiedzieć na jego temat ?

:naughty: coraz lepiej

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

teraz miałem być, ale po urodzinach dzieciaka ciężko było się zebrać :) ....ale widzę, że często problemem pojawienia się w week na spocie jest alkomat :grin:

w sumie czasem tylko sie zdarzaja przypadki ze ktos przez wode nie zajedzie :grin:

Opublikowano

tą zmieniarke miałeś kupic odemnie ale sprzedałem na tablicy poszła jak świeża bułeczka teraz mam jeszcze jaks kenwood ;]

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam wszystkich znajomych po dłuższej nieobecności:)pozdrawiam:)Amster

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

Witam wszystkich znajomych po dłuższej nieobecności:)pozdrawiam:)Amster

jak by coś to niektórzy mają stare numery telefonów :whistling: :whistling: :whistling:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

teraz miałem być, ale po urodzinach dzieciaka ciężko było się zebrać :) ....ale widzę, że często problemem pojawienia się w week na spocie jest alkomat :grin:

Mam to samo ostatnio :doh: :doh: :doh:

BTW

Zgierz B7 Avant - ciekawe ile razy już mi mignął przed oczami :naughty: :naughty: :naughty::eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano

widzę Mariusz ,że nawet jestesmy ten sam rocznik - pewnie gdzieś za Młodu spotkaliśmy się na dyskotekach w budowlance, ekonomiku czy w Agawie :naughty:

Opublikowano
widzę Mariusz ,że nawet jestesmy ten sam rocznik:naughty:

dwie dziadyki :grin:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin:

nie to co my mlodzieniaszki nei Klysiu ?? :)

heh Mario widzial nowe logo crosfit lodz ? niestety nie moje ale bardzo mi sie podoba :)

Opublikowano

Witam wszystkich;)Po obejrzeniu Foto moja czerwona a4 trochę zbladła:(

Opublikowano
:grin::grin::grin:

nie to co my mlodzieniaszki nei Klysiu ?? :)

heh Mario widzial nowe logo crosfit lodz ? niestety nie moje ale bardzo mi sie podoba :)

mlode paroweczki :grin:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Witam wszystkich;)Po obejrzeniu Foto moja czerwona a4 trochę zbladła:(

:co:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.