Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmm a zebym to ja pamietal :) wydaje mi sie ze 5 :) te najmniej neibieskie :D najbardziej zblizone do bialego

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hmm a zebym to ja pamietal :) wydaje mi sie ze 5 :) te najmniej neibieskie :D najbardziej zblizone do bialego

no ja tez niebieskich nie chcem bo to jakas masakra :facepalm: chyba wezme 5000K albo 6000K :decayed:

Opublikowano

ja mam 6000K i te moim zdaniem dają optymalną barwę światła

Opublikowano
ja mam 6000K i te moim zdaniem dają optymalną barwę światła

no i wlasnie na takie sie chyba skusze :decayed: wczoraj mi naczarowaliscie i bede robil zakup :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomcio wez 5 :) 6 sa juz niebieskie :)

post-20747-1406905707,847_thumb.jpg

Opublikowano
Tomcio wez 5 :) 6 sa juz niebieskie :)

[ATTACH=CONFIG]362[/ATTACH]

:thumbup1:

ale to musz byc takie jak zarowki zarnik H7 nie ?

Opublikowano
  • Autor

dokladnie :)

Opublikowano

no i dobra moze dzisiaj kupie a powiedz mi to wszytsko podchodzi P&P ?

Opublikowano
  • Autor

do b5 pamietam ze nie zdazylem wypalic polowy fajka i Broda sobie zalozyl oba :)

Opublikowano
do b5 pamietam ze nie zdazylem wypalic polowy fajka i Broda sobie zalozyl oba :)

ale pamietaj broda to broda a my to my :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie no na spokojnie kup wez na spota i sie podlaczy jak DJ bedzie albo marcin :) doslownie 5 min roboty :)

Opublikowano
heheh nie no na spokojnie kup wez na spota i sie podlaczy jak DJ bedzie albo marcin :) doslownie 5 min roboty :)

nie no dam sobie rade sam :decayed: jak dzisiaj/jutro kupie to juz wchodze na magazyn i zakladam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to widzis tylko uwazaj na przepiecia bo jak Cie pierdolnie to Ci moze krzywse zrobic :D :D :D

Opublikowano
no to widzis tylko uwazaj na przepiecia bo jak Cie pierdolnie to Ci moze krzywse zrobic :D :D :D

:polew: ale ja to bede podlaczal w Audi a nie w koparko-ladowarce :grin:

Opublikowano
  • Autor

O widzisz to moze ktos bedzie mial albo wiedzial

potrzebuje przesmarowac nitki ogrzewajace tylna szybe bo mi nie dziala :( prund idzie sprawdzane miernikiem ale nie grzeje szyba

wiec pewnie nitki szlag trafil i szukam takiego szpecyfiku / kleju co przewodzi prund :D wie ktos cos na temat lokalizacji takowego ustrojstwa ?? :)

Opublikowano
  • Autor
:doh::oops: nie wiem czemu nie szukalem na allegro :D
Opublikowano
Tomcio wez 5 :) 6 sa juz niebieskie :)

[ATTACH=CONFIG]362[/ATTACH]

najlepiej 4300 i ja takie wezme nastepne. dodatkowo powiem wam ze warto dolozyc i wymienic soczewke na biksenon :slina:

Opublikowano
  • Autor

Ty no wlasnie mi sie wydaje ze ja jednak nie mam tych 5k :) juz nie pamietam musialbym faktury poszukac albo Broda by sie musial odezwac bo nie wiem czy tez nie mam 4300 bo pamietam ze rozmawialismy Marcinie i mowiles ze takie same chcesz jak moje jesli chodzi o barwe :) no tak biksa robi robote fakt :) no ale to oddatkowe ze 300 zl za przerobienie lamp :)

Opublikowano

masz 4300, była dyskusja na forum i wybraliście 4300..... kuwa ludzie co za pamięć :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

mniej ....... :palacz:............. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.