Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja piczole nic mi sie nie chce

ogarnąłeś lampy :naughty:

nie auto stoi caly czas bo nie jezdze o widzisz dobrze ze mi przypomniales zarowki dla Ciebie musze wyjac :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja piczole nic mi sie nie chce

ogarnąłeś lampy :naughty:

nie auto stoi caly czas bo nie jezdze o widzisz dobrze ze mi przypomniales zarowki dla Ciebie musze wyjac :)

zciagmy ten zderzak :naughty:

Opublikowano
ja piczole nic mi sie nie chce

ogarnąłeś lampy :naughty:

nie auto stoi caly czas bo nie jezdze o widzisz dobrze ze mi przypomniales zarowki dla Ciebie musze wyjac :)

zciagmy ten zderzak :naughty:

Panie Prezesie trzeba chwile czasu ogarnac a teraz z tym ciezko

Opublikowano

tomek1285749328272 :decayed: jutro jak by co jesteśmy in tacz odnośnie lampek do tablicy bo w sumie nie wiem jak się ogarnę ze wszystkim :kwasny::wink:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

DJ o której mogę się jutro zjawić :question:

Opublikowano
tomek1285749328272 :decayed: jutro jak by co jesteśmy in tacz odnośnie lampek do tablicy bo w sumie nie wiem jak się ogarnę ze wszystkim :kwasny::wink:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

DJ o której mogę się jutro zjawić :question:

ja tylko rano po 8 jade na chwile do osrodka i jestem dostepny

Opublikowano

oooooooooooooo frugodh czy ty jesteś dostępny normalnie bo i do Ciebie chciałbym wpaść na chwilunię :whistling::wink:

Opublikowano
:hi: co tam Mariano się urodziło? W jakich godzinach możesz wpaść?
Opublikowano
:hi: co tam Mariano się urodziło? W jakich godzinach możesz wpaść?

jutro ok. 9.00 - 9.30 :naughty:

Opublikowano

no to będe napisz na priv o co chodzi :)

Opublikowano

misiek - zadzwoń jeszcze jutro, ale raczej na miejscu jestem;]

Opublikowano

Apropo Zipery coś jeszcze mi się przypomniało :decayed:

:whistling:

Opublikowano
misiek - zadzwoń jeszcze jutro, ale raczej na miejscu jestem;]

:good:

Opublikowano
Apropo Zipery coś jeszcze mi się przypomniało :decayed:

:whistling:

:decayed:

Opublikowano

Dziś się zmobilizowałem i wyczyściłem nastawnik w pompie :) Trochę miałem stresa, że coś sp..., ale zachowując ostrożność, nie spiesząc się i postępując wg. wskazówek kolegów z forum nie jest tak trudno ;) Traktorek nie do poznania, odpala od strzała zimny i rozgrzany, przestał się dławić, reaguje na każde muśnięcie gazu, ciszej pracuje i wreszcie jeździ jak trzeba :) Polecam każdemu, kto ma autko z podobnym przebiegiem czyli 300kkm :)

Opublikowano

i dopiero teraz jest banan;D

Opublikowano

Ja musze filtr paliwa wymienić ,byłem chętny na robote choćby jutro ale jak zobaczyłem że w Q jest z deczka lipa to mi rączunie opadły :decayed::facepalm:

Opublikowano

obejma do rozwalenia, albo opuszczasz bak;p

Opublikowano
obejma do rozwalenia, albo opuszczasz bak;p

A ona jest plastik fantastik czy metalowa? Bo jak metalowa to fantastycznie sie tam bedzie brzeszczotem ciac :kox: Żeby bak opuścic to chyba jeszcze gorzej ,wiesz ile śrubek trzeba odkręcić żeby zszedł w dół?

Opublikowano

chyba dwie śruby odkręcałem od obejm, a potem rozwalałem plastikowo-fantasticową osłonę:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.