Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ale to jak to czemu demontowales ?

100 $ kurde to chyba bede na spalonych latal :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no ale to jak to czemu demontowales ?

100 $ kurde to chyba bede na spalonych latal :P

bo miałem zwykłe żarówki a zamarzyłem mieć Led :grin: :grin: :grin: trzeb spełniać swoje marzenia - tym bardziej, że nie mamy dużo czasu :grin: 21.12.2012 :whistling: :whistling: :whistling:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Mówię ci, że mogę ci DAĆ swoje - możliwe, że jutro lub po jutrze będę niedaleko ciebie, jak chcesz to ci podrzucę :wink:

Opublikowano
  • Autor

noooo ale to ja myslalem ze masz ledy na wydaniu :P no ta nie duzo zostalo :D

Opublikowano

paranoja jest z tym moim qrde postojowki tez kupilem niby z can gownem a i tak krzyczy blad nie zmienia to faktu ze i tak nie mam jak ich zalozyc a tak nie chcialem bawic sie w rezystory ale chyba bez tego widze ze cienko bedzie no chyba ze jakas ogarnieta osoba znjdzie mi takie co nie beda krzyczaly bledu

Opublikowano
ja tez chce ledy :D czemu wszysc cos modza bezemnie :(

ja za to zrobilem ladne ulotki na targi slubne :P

ja nie modze ! razem z Toba :)

poka ulotki ! :decayed:

Opublikowano
ja tez chce ledy :D czemu wszysc cos modza bezemnie :(

ja za to zrobilem ladne ulotki na targi slubne :P

ja nie modze ! razem z Toba :)

poka ulotki ! :decayed:

fakt ty to nawet filtrow na czas nie zmieniasz :grin:

Opublikowano

Długi - zerknij za tą klamką;]

Opublikowano

fakt ty to nawet filtrow na czas nie zmieniasz :grin:

a to filtry sie zmienia ?

Opublikowano

fakt ty to nawet filtrow na czas nie zmieniasz :grin:

a to filtry sie zmienia ?

w sumie nie wiem gdzies na forum wyczytalem to chcialem zablysnac :decayed:

Opublikowano

w sumie nie wiem gdzies na forum wyczytalem to chcialem zablysnac :decayed:

a widzisz... ja bylem kiedys na forum gdzie pisali ze dżastin biber jest meski - w to tez bys uwierzyl ? :decayed:

Opublikowano

w sumie nie wiem gdzies na forum wyczytalem to chcialem zablysnac :decayed:

a widzisz... ja bylem kiedys na forum gdzie pisali ze dżastin biber jest meski - w to tez bys uwierzyl ? :decayed:

czy to bylo forum pudelka.pl :grin:

Opublikowano

czy to bylo forum pudelka.pl :grin:

nie, Sweet Brokacik - Indeks

Opublikowano

qrczaczek Marcin co to jest

Opublikowano
  • Autor

Marcinie ulotke wstawie jak do domu dojade max 30 min

Opublikowano

czy to bylo forum pudelka.pl :grin:

nie, Sweet Brokacik - Indeks

:decayed: mam tam konto do dowch miechow :grin: spoko towrzystwo jest :kox:

Opublikowano

czy to bylo forum pudelka.pl :grin:

nie, Sweet Brokacik - Indeks

:decayed: mam tam konto do dowch miechow :grin: spoko towrzystwo jest :kox:

:facepalm: Za moich czasów młodzież miała inne zajęcia niż sŁiCiE bLoGi ,w ogóle jakaś taka inna była...

:decayed::decayed:

Opublikowano

ja już do gimnazjum chodziłem,ale serio - tak źle, jak teraz - nie było.

Opublikowano

czy to bylo forum pudelka.pl :grin:

nie, Sweet Brokacik - Indeks

:decayed: mam tam konto do dowch miechow :grin: spoko towrzystwo jest :kox:

:facepalm: Za moich czasów młodzież miała inne zajęcia niż sŁiCiE bLoGi ,w ogóle jakaś taka inna była...

:decayed::decayed:

no to co teraz sie dzieje to jest masakra total :doh:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

ja już do gimnazjum chodziłem,ale serio - tak źle, jak teraz - nie było.

mówiłeś nam że nie skończyłeś jeszcze gimnazjum :grin: i robisz je wieczorowo :kox:

Opublikowano

Masakra to mało powiedziane ,teraz to prędzej dostaniesz w zęby od grupki 14latków i to w biały dzień...:shock3:

Damm ,gadam jakbym z 50lat miał...:grin:

Opublikowano
Masakra to mało powiedziane ,teraz to prędzej dostaniesz w zęby od grupki 14latków i to w biały dzień...:shock3:

Damm ,gadam jakbym z 50lat miał...:grin:

faktycznie ty stary dziadu :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.