Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty sie nie śmiej przyjacielu bo Tobie do 50-tki też nie daleko :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ty sie nie śmiej przyjacielu bo Tobie do 50-tki też nie daleko :polew:

jak mlodej k**wie do renty :grin:

Opublikowano
  • Autor
ja tez chce ledy :D czemu wszysc cos modza bezemnie :(

ja za to zrobilem ladne ulotki na targi slubne :P

ja nie modze ! razem z Toba :)

poka ulotki ! :decayed:

prącie :)

ulotka_back1.jpg

ulotka1a.jpg

tylko jak gowno to nie bijta :)

Opublikowano

sam bym tego lepiej nie zrobil :decayed:

Opublikowano

ładnie Seba Seba :)

Opublikowano
  • Autor

:wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

nie spac tyrac przeciez jeszcze kupa czasu do rana :D

Opublikowano
:wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

nie spac tyrac przeciez jeszcze kupa czasu do rana :D

dobrze prawisz jeszcze duzo czasu mloda godzina

Opublikowano

Niedawno wróciłem z koncertu Stinga na Arenie - alllleee k**wa wypas, ponad 2 godziny, same hity :banan: j**any ma jeszcze tyle energii i silny głos, aż byłem zaskoczony.

Tomek123456789 ja będę prawdopodobnie brał te lampki LED AUDI do rejestracji A3 A4 A6 A8 Q7 JBPartner za 120zł, dogadałem się z nimi przez znajomego (mają niedaleko sklep ode mnie) ,że jak będzie błąd to im oddam. Zatem zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

o k**wa z calym szacunkiem ale 120 zl !!! ja jebie przeciez to mozna samemu wyrezac albo mi sie wydaje :) jak mi dzisiaj drugi raz DJ powie ze jestem idiota

to sie kurde zamkne w sobie chyba :D

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ----------

o k**wa z calym szacunkiem ale 120 zl !!! ja jebie przeciez to mozna samemu wyrezac albo mi sie wydaje :) jak mi dzisiaj drugi raz DJ powie ze jestem idiota

to sie kurde zamkne w sobie chyba :D

Sebuś ale chodzi o to żeby było bez rezania - P&P :wink: i żeby błędów nie walił ..ebany komp :kwasny::wink:

Opublikowano
  • Autor

ja to bym mu bolca na sztywno zapial a jakby wywalil blad to bym mu naszczal w obwody :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
ja to bym mu bolca na sztywno zapial a jakby wywalil blad to bym mu naszczal w obwody :D:decayed::decayed::decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh jak to Panton ktoregos dnia napisal po mojej rozmowie z Tomkiem

ooo jak tu sie technicznie zrobilo

:polew::polew::polew::polew::polew::naughty::decayed:

Opublikowano

Zupełnie jak nie u nas :grin:

---------- Post dopisany at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:30 ----------

Tak, że ten :whistling: :whistling: :whistling:

64392053262087676742783.jpg

---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ----------

Dobra, Seba miłego rezania swoich plików - lecę do pracuni :wink:

Miłego :good:

Opublikowano
  • Autor

hehe no milego Mariano

ale ja zapytam po raz kolejny co ze squoshem :D

kiedy :D

Opublikowano
:siema: jakieś macie te swoje Audi dziwne ja za 120 PLN to wyrezam caly srodek w ledach+tablice+ HID-y :grin:
Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::grin:
Opublikowano

Bry:D Żeby błędem nie krzyczało, to by musiały być diody powerled z mocą 3W, ale wtedy to by oświetlało pół d*py, albo robiło za wsteczny;p DJ Wam mówi - rezystor dobry na wszystko - na błąd w kompie też! ;D

No to teraz kawka, drukowanko i pocasowe rezanko;)

Opublikowano
  • Autor

dobry Panie Bartku :)

Flota doleciala ? :):decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.