Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzi facet do lekarza.

Siada, lekarz go bada.

Pacjent się pyta - Panie doktorze, jak sprawa z alkoholem ?

Na co lekarz - Przynosić przynosić

:)

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

fajna la playa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Przychodzi facet do lekarza.

Siada, lekarz go bada.

Pacjent się pyta - Panie doktorze, jak sprawa z alkoholem ?

Na co lekarz - Przynosić przynosić

:)

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

fajna la playa :D

najlepsze jest to że miałem ją :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki ze mnie jebaka jest :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

jebnie mrozem i sniegiem :whistling:

:arrow2:Pogodynka.pl - serwis pogodowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany - szykować się na jutro na imprezę i deklarować mi tutaj, kto jedzie;D

a co to za impreza ? :shock3:

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

no racja Tomku gowno mamy kupujemy inne ?? :decayed::decayed::decayed:

moze jakas RS :decayed: tylko najpierw znajdzmy jakis dobry i niewielki bank latwy do obrobienia

Pewna pani operatywna sąsiadka zarabiała godnie wyskakując z krzaków na spacerujące samotnie osoby zmierzające w kierunku szpitala wojewodzkiego w Zgierzu i pewnie nadal by zarabiała gdyby nie jedna podejrzliwa i odwazna Pani która zdarła jej z twarzy całe omaskowanie i rozpoznała w niej swoja sąsiadkę :grin::grin:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

:hi:Ci którzy narzekają na polską służbę zdrowia powinni przyjechać do NO i zobaczyć jak to się robi tutaj... 8miesieczne dziecko wymiotuje przez cały dzień, dzwonie do przychodni, żeby umówić na wizytę, pani miłym wyluzowanym głosem mówi, jaka temperaturka i co jadła i kazała zadzwonić za pół godzinki, dzwonie - w międzyczasie 3 spawy - pani znowu pyta, jaka temperaturka i co się dzieje z dzieckiem, kiedy w końcu straciłem cierpliwość, pani kazała przyjechać, 40minut czekania, aż lekarz przyjedzie... masakra... pan z Arabii Saudyjskiej przebadał małą... mówiłem mu, że w czerwcu w PL było to samo i wylądowała w szpitalu na 3 dni... a on mówi, że jest ok i w PL za bardzo panikują i do domu... ha det bra i c**j:facepalm:

Zgadzam się niestety :facepalm: po licznych takich doświadczeniach moich i znajomych stwierdziłam, że do Norwegii wrócę ale jako turystka ewentualnie do przyjaciół ale ni cholery nie dam rady tam żyć. Polscy dentyści też rządzą :grin: Kolega jak zjechał do mnie w lipcu ze spuchniętym polikiem to nasz dentysta powiedział mu - widać że pański dentysta ma super sprzęt ale jego praca równa się praktykantom na uczelni :decayed: nie zapłacił nic, nie mógl się tylko z nami piwka polskiego napić, dostał na drogę powrotną i powiedział, że szkoda że nie ma tyle urlopu żeby sobie przyjeżdżać i zęby ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kobita o której piszesz Magdalenah to sąsiadka mojego kumpla. Też był zaskoczony :grin: Tłumaczyła się ,że starciła pracę i nie miała co włożyć do gara, dlatego zmieniła profesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kobita o której piszesz Magdalenah to sąsiadka mojego kumpla. Też był zaskoczony :grin: Tłumaczyła się ,że starciła pracę i nie miała co włożyć do gara, dlatego zmieniła profesję.

Jeszcze chwila i się okaże że ty jesteś moim sąsiadem :grin: DJ ja tam zamierzam do PEWEXu uderzyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pewexie nie dostaniesz kiełby z ogniska oraz ziemniaków w popiele;D Piwa napijesz się tylko z wodą, a dodatkowo - jak za zboże;D Same pozytywne strony imprezy na działce, o ile tym razem zostaniesz do niedzieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, dobrze, że przypominasz - kompa ma nadal Marcin - wczoraj u mnie był i zapomniałem zapytać;/

Na Pw zaraz go zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...