Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheheh jednak coś w tym jest :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no tez jest ok ale poweim wam ze juz sie nauczylem ze lepiej dac pare pln wiecej za cos markowego niz jakiego no name i zaraz kupowac nastepne :whistling:

jak to mówi moja teściówka - Nie stać mnie żeby kupować tanie rzeczy :wink: -coś w tym jest :wink:

:grin: no powiem tak zakupiłem sobie dwie pary jeansow na ryniaszu :decayed: 3 miechy pozniej jedne przetarte w kroku :thumbdown:ale to pewnie ze mam tak tega pyte :polew:a drugie pekly w kroku jak kucalem :facepalm: a zakupilem w bardzo okazyjnej cenie jakies 2 lata temu dwie pary firmy Wrangler i chodze do dzisiaj :naughty:

:D jest moc :D

Opublikowano
:decayed: stwierdzam tylko fakty :polew:
Opublikowano
  • Autor

heheh a mi sie w koncu udalo odnalezc i oddznaczyc te cytaty bez sensu to jest raz uzylem i wiecej nie bede ;)

Opublikowano

przyznaj się, że na słowie "cytaty" wciskałeś za pierwszym razem "backspace" i poprawiałeś;D

Opublikowano

kuzwa ja tu gadu gadu a jutro do roboty musze isc na troche chociaz :facepalm:

Opublikowano
kuzwa ja tu gadu gadu a jutro do roboty musze isc na troche chociaz :facepalm:

07.01.2013 :whistling::grin::decayed:

Opublikowano
kuzwa ja tu gadu gadu a jutro do roboty musze isc na troche chociaz :facepalm:

07.01.2013 :whistling::grin::decayed:

koniec swiata :naughty:

kurcze nie mam zadnego gadzetu w robocie zeby odtluscic grill bo bym go jutro dip-em chlasnal :naughty:

Opublikowano
  • Autor
przyznaj się, że na słowie "cytaty" wciskałeś za pierwszym razem "backspace" i poprawiałeś;D

nawet raz :)

Opublikowano

weź od Ewci zmywacz do paznokci i delikatnie przeleć i będzie git majonez :wink: ewentualnie benzynę ekst. z apteczki domowej :wink::grin:

Opublikowano
weź od Ewci zmywacz do paznokci i delikatnie przeleć i będzie git majonez :wink: ewentualnie benzynę ekst. z apteczki domowej :wink::grin:

z barku :polew:

Opublikowano

:facepalm: :facepalm: spirytus skażony weź, jak ci benzyny szkoda :grin:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

chociaż tego to jeszcze bardziej będzie szkoda :grin:

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: spirytus skażony weź, jak ci benzyny szkoda :grin:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

chociaż tego to jeszcze bardziej będzie szkoda :grin:

cos jutro pomysle a długo schnie ten dip ? i ile razy szprejnac 2-3 ?

Opublikowano

Klysiu z widlaka spusc benzyne :)

Opublikowano
Klysiu z widlaka spusc benzyne :)

:decayed: i to jest mysl :naughty:

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: spirytus skażony weź, jak ci benzyny szkoda :grin:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

chociaż tego to jeszcze bardziej będzie szkoda :grin:

cos jutro pomysle a długo schnie ten dip ? i ile razy szprejnac 2-3 ?

zobaczysz jak kryje i na ile ci wystarczy - całej puchy ci przecież nie dałem :grin: myślę, że na dwa razy powinno pokryć :wink: góra trzy :wink:

Opublikowano
:facepalm: :facepalm: spirytus skażony weź, jak ci benzyny szkoda :grin:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

chociaż tego to jeszcze bardziej będzie szkoda :grin:

cos jutro pomysle a długo schnie ten dip ? i ile razy szprejnac 2-3 ?

zobaczysz jak kryje i na ile ci wystarczy - całej puchy ci przecież nie dałem :grin: myślę, że na dwa razy powinno pokryć :wink: góra trzy :wink:

:thumbup1: spoko to zawijam w liscie musze sie wyspac przed lakierowaniem :grin:

Opublikowano

no no, co by ci łapka nie drżała w trakcie :decayed:

Miłej nocki :wink:

Opublikowano

Mariusz, też miałeś taki miękki hamulec po swapie hebli?

Opublikowano
  • Autor

ocho zaczyna sie :D

miekki pedal jak to brzmi :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.