Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

musze wieczorem wrzucic w cada wymiary wewnetrznych listw progowych, szwagier bedzie wycinal na cnc, zobaczymy co z tego wyjdzie:decayed: transformery na felgi juz prawie gotowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

szwagrowski wpadl na pomysla, bo kupilem listwy od s4 i tam sa te wstawki alu, a w zwyklych listwach jest dokladnie zaznaczone gdzie powinny one byc, wiec wystarczy tylko wyfrezowac wglebienie w plastiku i wstawic blaszke z alu... dzis mu wysle, zobaczymy kiedy wytnie... jak fajnie wyjdzie to zrobi sie z jakims swoim napisem... 'uwaga prog' czy cos:decayed: a transformery mozna zobaczyc tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-avant-tdi-srebrna-ro***erducha-228630/#post3241142 czekam na zdjecie jak wyszly po anodowaniu i polerce:wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

a! i klamki tez na dniach beda szly do anodowania:decayed:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

0_0_906428319_Nowa_mini_przez_boorasooka_middle.gif

nowa mini i suprajs:decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagrowski wpadl na pomysla, bo kupilem listwy od s4 i tam sa te wstawki alu, a w zwyklych listwach jest dokladnie zaznaczone gdzie powinny one byc, wiec wystarczy tylko wyfrezowac wglebienie w plastiku i wstawic blaszke z alu... dzis mu wysle, zobaczymy kiedy wytnie... jak fajnie wyjdzie to zrobi sie z jakims swoim napisem... 'uwaga prog' czy cos:decayed: a transformery mozna zobaczyc tutaj: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-avant-tdi-srebrna-ro***erducha-228630/#post3241142 czekam na zdjecie jak wyszly po anodowaniu i polerce:wink:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

a! i klamki tez na dniach beda szly do anodowania:decayed:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

http://www.chamsko.pl/demot/0_0_906428319_Nowa_mini_przez_boorasooka_middle.gif

nowa mini i suprajs:decayed::facepalm:

powiem Ci ze zacnie :D masz wersje silnika AVB ??

takie dekielki to i ja bym przytulil :whistling::whistling::whistling::whistling:

czad sa na prawde :)

Jak to na sadolu

dzien bez laski z ku**sem dniem straconym :D

:grin::grin::grin::grin:

Noo Panie Bartku sweeeetasnie :D

To Ola ?? Olalala :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna erka... jak dekle wyjda to pomyslimy... ja nie moge sie doczekac tych klamek:wink: awx mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo srebrna lepiej pasuje do budy:decayed:

acha :D no ja swoja srebrna wyjebalem i zalozylem czarna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW Ci skrobie ;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

czekam caly czas na zamkniecie :decayed:

heheh hamuj tam kurde :P

rozkiminam jak tu na zawody jutro jechac :D mam kamere :D wywazylem sprzet :D tylko jechac i nagrywac :)

ale cala impreza ok 15 godzin no k**wa nie chce mi sie :D

hehehe mysle zeby myknac rano a pozneij kolo 17ej :D na grupe elite tam beda cuda ponoc jest laska 1,90 ktora

jest cyborgiem :D

---------- Post dopisany 19-01-2013 at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 23:12 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...