Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ktos mi zrobi adaptacje przepustnicy ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

całkiem napewno podjadę :quattro:

to jest juz... nas dwoch :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Lipiec 2008, 22:14 _________________________________________________c

a ktos mi zrobi adaptacje przepustnicy ??

chodzi ci o adapter na przeplywomierz? zeby zalorzyc stozkowy filtr?

Opublikowano

Koledzy jestem z Pabianic moge sie tez podlaczyc na spocik :)

Opublikowano

jasne to jest nas trze

Koledzy jestem z Pabianic moge sie tez podlaczyc na spocik :)

jasne ze ze tak kazy jest mile widziany :hi:

Opublikowano

jak mi przejdzie przeziebienie to podjade bo na razie kwicze na bialej sali ;)

Opublikowano

jak mi przejdzie przeziebienie to podjade bo na razie kwicze na bialej sali ;)

dasz rade :wink4:

Opublikowano

a wczoraj kopsy wkurzone po technicznej, m1 obskoczyly byle by kogos zlapac

Opublikowano

jasne to jest nas trze

Koledzy jestem z Pabianic moge sie tez podlaczyc na spocik :)

jasne ze ze tak kazy jest mile widziany :hi:

[/Dzieki pozdrawiam![/b]quote]

Opublikowano

Byłem pod M1, bo mieszkam obok , ale nikogo nie zastałem, gdzie staliście :gwizdanie: ??

Opublikowano

ja terz bylem i nikogo nie zlokalizowałem :wallbash:

moze skleimy jeszcze jeden? :mysli:??????

ktos chetny? :a4fan:

Opublikowano

no ja bardzo chetnie ale okreslmy jakies konkretne miejsce bo parking m1 jest dosc sporawy...proponowal bym okolice placyku manewrowego tam jest taki fajny zjazd zrobiony zboku ewentualnie pod stacja neste.

Opublikowano

no ja bardzo chetnie ale okreslmy jakies konkretne miejsce bo parking m1 jest dosc sporawy...proponowal bym okolice placyku manewrowego tam jest taki fajny zjazd zrobiony zboku ewentualnie pod stacja neste.

moze byc stacja. :good:. [br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 22:21 _________________________________________________a jakis konkretny termin?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 22:25 _________________________________________________zero zaintersowania :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

na tamtym nie byłem ale następny tak kiedy? i konkretnie gdzie.

Opublikowano

a będzie ktoś może z VAGiem? :-)

Opublikowano

Heja ostatnio nie mogłem niestety. miejsce całkiem dobre tylko termin do ustalenia. proponuje piątek 01.08 godz 19 :hi::a4fan:

Opublikowano

Heja ostatnio nie mogłem niestety. miejsce całkiem dobre tylko termin do ustalenia. proponuje piątek 01.08 godz 19 :hi::a4fan:

a moze troszek pozniej? bo sie z robota nie wyrobie. i konkretnie stacja nestea?

ustalmy pore? 20? kto za? i kto bedzie na 100% :a4fan:

Opublikowano

To jest nas 2 :> moze 3 :good:

ktos jeszcze? ZAPRASZAMY! :hi:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

jak sie wyrobie to podjadę :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.