Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj do roboty musze isc :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jest moc :D

(60 ) ť BezFishki.net - . . .

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

wspolczuje Ci Klysiu kuzwa jak mogli ... w piatek ... ja jebie :facepalm:

Opublikowano
jest moc :D

(60 ) ť BezFishki.net - . . .

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

wspolczuje Ci Klysiu kuzwa jak mogli ... w piatek ... ja jebie :facepalm:

i jeszcze sobota :doh:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

No coś tam pamiętam:) Seba - co u Cie?;]

:hi:

DJ ,pamiętasz że dziś tak na 13.30 będę u Ciebie?:naughty: Naszykuj mi tylko jakąś łopatę wcześniej żebym mógł auto odkopać ze śniegu:kox:

Opublikowano

Cześć,

Jak widać nowicjusz ze mnie, ale chcialem się podpytać o spoty przy Realu na Włókniarzy. byłem w ostatnią niedzielę ok 18, na parkingu koło tego rondka, ale niestety nikogo nie widziałem, więc albo źle patrzyłem, albo...nie wiem. Czy w każdą niedzielę się spotykacie?

Pozdrawiam

kdaren

Opublikowano

byliśmy w porcie kolego, a tam trudno było nas nie zauważyć, skoro pół podziemnego parkingu zajmowały a4:decayed:

Opublikowano

no dzieki, dobrze wiedzieć, że w porcie a nie na włókniarzy jak pokazuje mapka.

Opublikowano

Wlasciwie to nasz waginosceptyczny grafik, opiekun pierwszego posta, powinien poniesc kare za brak informacji o tym, ze przy kiepskiej pogodzie spotykamy sie w porcie. Ja tez chcialem podjechac a nie wiedzialem gdzie bo nie bylo informacji ;)

Opublikowano

I myślisz, że taki cwaniak jesteś? jak dzwoniłem, to gadałeś, że nie ma Cię w łodzi;p

Wlasciwie to nasz waginosceptyczny grafik, opiekun pierwszego posta, powinien poniesc kare za brak informacji o tym, ze przy kiepskiej pogodzie spotykamy sie w porcie. Ja tez chcialem podjechac a nie wiedzialem gdzie bo nie bylo informacji ;)
Opublikowano

No i co zdradzasz tajemnice naszych rozmow? ;)

Przeciez napisalem to po to zeby dopiec Sebie naszemu kochanemu :D :* <3

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Heeheheheh o przepraszam jest to napisane na gorze drobnym druczkiem :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

a co u mnie a nic w sumie siedze i pracuje :) i czekam na splate zaleglosci :/ znaczy czekam az mi ludzie oddadza c**jeeeeee

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

DJ a Ty to miales ladnie na kawke przyleciec i ni hu hu ...

Opublikowano

co tam koguciki i kurki

oczywiście oprócz tego że piątunio :decayed:

Opublikowano

:hi:

Jak widać nikt się nie cieszy że piątunio, może .... za tydzień ?

Opublikowano

a ja się cieszę;)

Opublikowano

ja tez sie ciesze bo jeszcze 5 dni i PL :wink:

zobacze Wasze mordki kochane :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Ja też się cieszę z tego piąteczku mimo że weekend w szkole spędzam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a Pan Panie Szaaa kaaaaaaaaaal bedzie w niedziele ?? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.