Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej wpadne ,najwyżej się z uczelni urwę :decayed: Ostatni raz dane mi było być przed świętami :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nooo wiec wlasnie :D czyli niedziela to jak obowiazek :D potraktuj to jak byc albo nie byc :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew:

ja pier**le

co oni tam k**wa puszczaja to jest jakas pier**lona masakra

zrobili cala mase tych durnych seriali i najgorsze jest to ze ludzie ogladaja baaaaaaaaaaaaaaa

mysla ze to prawda .... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Ale płyta pod lusterkiem jest i nawet zegar dodatkowy tylko pytanie od czego on? :whistling: Ja się czasem zastanawiam czy niektóre historie nie są prawdą bo trzeba by mieć nieźle beret zryty żeby coś takiego wymyśleć :grin: Więc pewnie biorą to z życia :kox:

Ide w kimono bo jeszcze rano przed jazdą trza zaadoptować przepustnice ,skontrolować poziom płynów i ogień na tłoki pójdzie :banan:

Opublikowano

Pany, w Ksawerowie widziałem już 3 razy R8 białe:D

Opublikowano

Dziś też? :naughty:

Ja Panie DJ się zdenerwowałem i nie ide dzis na uczelnie tylko włażę pod ten cholerny samochód i termostat wymieniam :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Hehe kuzwa mowilem im zeby nie jezdzili bedzie opierdol :)

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

co z przydzialami Dyrektorzy bo cos jakos 5 dni do wyjazdu i ni chu chu kto z kim i dlaczego :)

Opublikowano
Hehe kuzwa mowilem im zeby nie jezdzili bedzie opierdol :)

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

co z przydzialami Dyrektorzy bo cos jakos 5 dni do wyjazdu i ni chu chu kto z kim i dlaczego :)

Jarko pow ze przydzial bedzie jak wiadomo bedzie kto na 100 jedzie

Opublikowano
  • Autor

no ale to nie czaje za 5 dni mamy tam byc a nie wiadomo czy co ? moze wogole sie to nie odbedzie :D

Opublikowano
no ale to nie czaje za 5 dni mamy tam byc a nie wiadomo czy co ? moze wogole sie to nie odbedzie :D

pisza ze ktos jedzie ktso nie jedzie i tak w kolko bo sro bo tamto bo nie ma pokoju dwuosobowego itd ale Seba o swoj pokoj mozesz byc spokojny i zaloge :D martw sie o watrobe

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Seba wiec masz doborowe towarzystwo :D

Opublikowano
  • Autor

Hyhyhy bedzie ogien ;)

Opublikowano
Hyhyhy bedzie ogien ;)

mysle ze ogien to malo powiedziane wywioza nas jak zwloki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Heheheheh ja to raczej nie pije no moze gora 2 piwka ;)

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Jestem w manu na nocnych zakupach k**wa jaka dzicz kolejki do przymiezalni maja po parenascie metrow ludzie nawet narty kupuja k**wa jakby darmo sawali paranoja ;)

---------- Post dopisany 17-03-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 21:36 ----------

melduje ze dzisiaj robie trening

:P byla promocja 1 litr i 200 ml balantainsa za 59 zl :D

Opublikowano

:siema:

dzisiaj i ja zajade na zlota przed Bukowinowego :decayed:

Opublikowano

to moze i ja sie pokaze na spocie ;)

Opublikowano
:decayed: jak na mrozy przystalo odwalmy spota na 15 samochodow :grin:
Opublikowano

W takim razie może i ja podjadę :decayed:

Opublikowano

musimy sie zgadac co i jak z przyszlym piatkiem bo pomorze i kujawy maja u nas byc i gadalem z dziadkiem ze sie z nim zdzwonie zebysmy sie razem zlapali i pojechali :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.