Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pw :D

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

moze juz widzieliscie jak nie to zerknijcie tylko w miare glosno co by wyraznie bylo slychac

Sufler podpowiada Millerowi - YouTube

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a ludzie na nich glosuja :facepalm::facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry:) Wczorajsza wódka imieninowa pomogła i mam już dobry humorek:) Idę coś konstruktywnego zrobić:)

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed: i prawidlowo

Klysiu, Tomek juz widzieli filmy ?? :D

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Co lubią najbardziej robić arabscy chłopcy w szkole?

Spędzać czas w Kozie.

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed: i prawidlowo

Klysiu, Tomek juz widzieli filmy ?? :D

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Co lubią najbardziej robić arabscy chłopcy w szkole?

Spędzać czas w Kozie.

powiem tylko tyle! panowie ja juz nie moge ale z Wami sie napije :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

poka plombe albo te kokronke :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:naughty: nie tylko auto fajne;p
Opublikowano

no to jeszcze jedno pytanie

Zbieracie się w niedziele na parkingu o 18.00 i tam zostajecie czy możne zmieniacie miejscowe?? pytam bo nie chce mi się ganiać po całej Lodzi

""siema

nie wiem czy ktoś taki silnik o którym piszesz u nas ma tak czy owak sa auta co maja i ponad 300 km ;)

na spota śmiało wpadaj kompy i osprzet tez mamy wiec sobie radzimy :) jak czeba :) hyhyhy hardkorowo wiadomo :D""

interesuje mnie 163km badz 190km. Na 300km to mnie jeszcze fantazja nie poniosła:wink:

Opublikowano
Na 300km to mnie jeszcze fantazja nie poniosła:wink:

taaa... tez tak mowilem

Opublikowano

Klysek nie wypowiadasz sie na temat filmow :D

Opublikowano
  • Autor
Na 300km to mnie jeszcze fantazja nie poniosła:wink:

taaa... tez tak mowilem

lofciam :D <3 :D

hehehe kurde jak ja bym chcial cos przy swoim dlubnac ;( ;( ;(

Klysiu jak fyyylmy ?? :D:P

Opublikowano

lofciam :D <3 :D

hehehe kurde jak ja bym chcial cos przy swoim dlubnac ;( ;( ;(

Klysiu jak fyyylmy ?? :D:P

<3 :* rowniez lofciam tylko bardziej :) ile chcesz nadlubac u siebie ? pamietaj ze mozesz zawsze dolozyc Q w swoim pocisku ;)

Opublikowano

lofciam :D <3 :D

hehehe kurde jak ja bym chcial cos przy swoim dlubnac ;( ;( ;(

Klysiu jak fyyylmy ?? :D:P

<3 :* rowniez lofciam tylko bardziej :) ile chcesz nadlubac u siebie ? pamietaj ze mozesz zawsze dolozyc Q w swoim pocisku ;)

Następny mój mod o ile będę jeszcze coś robił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyh ttaaaa jasne :) no mi by starczylo 2x tyle co mam :kwasny: allbo chociaz po prostu odczuwalnie wiecej niz jest teraz :(

Opublikowano
:bry: ja dopiero pobieram filmy :facepalm: ale zaraz nadrobie materiały :decayed:
Opublikowano

o jakich filmach mówicie koguciki :question::naughty:

Opublikowano

załączyłem pierwsza scene i juz sie usmialem :grin: "No k**wa Tomuś" mowi Seba do mnie siedzacego obok a tam głos z oddali przepity w c**j naszego kolegi tez Tomka "Co k**wa" :polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ----------

"Wera widze ze sie nadajesz do operowania kamera :decayed: chyba do operowania dragiem :grin::grin::grin:"

Tomuś jestes miszczem :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 07:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:06 ----------

o jakich filmach mówicie koguciki :question::naughty:

jak byłeś zazywac kapieli na termach to u nas libacja szla dalej i wtedy postanowilismy to uwieczniac :polew:

Opublikowano

oj Klysiu Klysiu, Seby i tak nikt nie pobije

Opublikowano

Pan pufa i pan japa(nie domkniety kibel) :polew::polew::polew::polew:

my jestesmy pojebani :facepalm::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.