Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mówiłem firme do uk przenieść

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ty Bartas cos swojego wymysliles czy dalej szukasz roboty ?

Opublikowano
  • Autor
mówiłem firme do uk przenieść

czytam troche zobaczymy co wymysle

Opublikowano

to ja lece do roboty :hi:

Opublikowano
  • Autor

a lec :)

Opublikowano

:hi: piąteczek w końcu :)

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

ehhhh.....skąd ja to kurrrwa znam.......

Podsumowując - trzeba walczyć z patologią dla zasady!!!!!!!!!! Nie ma nic gorszego jak taka bierna akceptacja tego syfu zwanego Polska! :facepalm:

daj ten temat do jakiejś UWAGI czy Reporterów w TV, normalnie temat popłynie ładnie i CBA wkroczy wszędzie :)

Opublikowano

szukam i nikt mnie nie che :facepalm:

Opublikowano

A co chcesz robić? :) U nas co prawda nie ma bezpośrednich przyjęć... ale przez startpoeple zaraz się zwolni miejsce jedno bo kumpel właśnie dostał inną robotę i stąd się zbiera bo mu na pewno nie dadzą takich samych warunków teraz...

Minus zatem taki, że przez agencje pracy więcej jak 2200zł (brutto) nie dadzą u nas :kwasny: tak wiem korporacyjny shit...

Opublikowano
  • Autor

:naughty::naughty::naughty:

ja kiedys probowalem zawalczyc z tvn uwaga aby zainteresowali sie lodzkim prezydentem wtedy kropkiem jeszcze

odnosnie inwestycji a mianowicie jak sie pochwalil ze jest nowa strona lodzi czy cos takiego za ktora zaplacil

i duren cene podal cos z pogranicza 60 000 zl wszedlem na ta strone i sie ojebalem :D przekazalem ja programistom

bo nie uwierzylem ale jednak strona byla jednym wielkim jpg na ktorym byl nalozony tekst i nic wiecej

strona z 50 linkami nic a nic wiecej za ponad 60 000 czas potrzebny na produkcje ok 2 godzin dla grafika i 15 min dla

programisty z przerwa na kawe ... nie zainteresowali sie choc dosc szczegolowo opisalismy sprawe :/

Opublikowano

Następny mój mod o ile będę jeszcze coś robił :decayed:

To Ty jeszcze nie masz u siebie Q?!? :/ to powinna byc pierwsza inwestycja :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

siemka Madziu :)

Opublikowano
Pan pufa i pan japa(nie domkniety kibel) :polew::polew::polew::polew:

my jestesmy pojebani :facepalm::kox:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

siemka Madziu :)

:naughty:siemka

Opublikowano
  • Autor

nic mi sie nie chce :)

ooo Broda nas oglada :P

Opublikowano

i uciekł no :D

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin:
Opublikowano

ale podglądaczy jest więcej :decayed: Pan Gąbka np.

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:

ja kiedys probowalem zawalczyc z tvn uwaga aby zainteresowali sie lodzkim prezydentem wtedy kropkiem jeszcze

odnosnie inwestycji a mianowicie jak sie pochwalil ze jest nowa strona lodzi czy cos takiego za ktora zaplacil

i duren cene podal cos z pogranicza 60 000 zl wszedlem na ta strone i sie ojebalem :D przekazalem ja programistom

bo nie uwierzylem ale jednak strona byla jednym wielkim jpg na ktorym byl nalozony tekst i nic wiecej

strona z 50 linkami nic a nic wiecej za ponad 60 000 czas potrzebny na produkcje ok 2 godzin dla grafika i 15 min dla

programisty z przerwa na kawe ... nie zainteresowali sie choc dosc szczegolowo opisalismy sprawe :/

i jeszcze się dziwisz? nie od dziś wiadomo że tvn to żydowska telewizja adwokat po

Opublikowano

mógł dać do TVTrwam... :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.