Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba sobie kupię płytę, bo mi się dzieciństwo przypomina;D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe, aqua:decayed: jest jakis jeden ich teledysk co przypomina level z battlefield 3 - metro:grin:

Opublikowano

Chyba nagram płytę;D

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Jak patrzę na tą Lene, to ona ma tyle energii, że by człowieka zajeździła;p

Opublikowano

DJ! I co? Bedziesz mial chwile? :)

Opublikowano

Złoże tego złoma i się odezwę:)

DJ! I co? Bedziesz mial chwile? :)
Opublikowano
Ukradli audi i wpadli - Expressilustrowany.pl

skurwielowi tylko rece i nogi uciac

Ja pie###le w jakim ja państwie mieszkam że goście kradną fury, policja ich łapie i nawet nie zamyka, za 2 miesiące znów ta sama akcja.;/. Od razu rękę ujeba# takiemu i by się nauczył albo z 15 lat mu dać w jakieś dziurze gdzie by go karmili chlebem z masłem bez telewizji, bez dostępu do żadnych rozrywek.... wrrrr zdenerwowałem się

Opublikowano

:hi: jak czytam te artykuły, po co w ogóle łapią tych złodziei, tylko papierologię robią i nic z tego nie wynika...

Kobieta muzykalna :kox:

Opublikowano

:bry: a ja powrocilem z wesela dzisiaj :decayed:

DJ bedzo ladnie grasz na tej fujarce :decayed:

Opublikowano

a ty co trojany rozsylasz?!:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie jak to ?

Opublikowano

nie no zartuje:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to co mnie stresujesz ;)

Opublikowano

dostalem wlasnie wezwanie do sadu :decayed:

Opublikowano
dostalem wlasnie wezwanie do sadu :decayed:

Kasia ci sprawe rozwodowa zalozyla z orzeczeniem o winie ze jestes alkoholikiem :grin:

Opublikowano

Na linie nad wodą w Arturówku. 120-metrowa trasa zawieszona 15 m nad stawem [FILM] - Expressilustrowany.pl ktos chcial zjazd na linie

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

dostalem wlasnie wezwanie do sadu :decayed:

Kasia ci sprawe rozwodowa zalozyla z orzeczeniem o winie ze jestes alkoholikiem :grin:

nie ten wuj co mi samochod zwinal a wczorajszej nocy kolejny :D tylko teraz a3 :decayed:

Opublikowano
Na linie nad wodą w Arturówku. 120-metrowa trasa zawieszona 15 m nad stawem [FILM] - Expressilustrowany.pl ktos chcial zjazd na linie

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

dostalem wlasnie wezwanie do sadu :decayed:

Kasia ci sprawe rozwodowa zalozyla z orzeczeniem o winie ze jestes alkoholikiem :grin:

nie ten wuj co mi samochod zwinal a wczorajszej nocy kolejny :D tylko teraz a3 :decayed:

widocznie jakis milosnik audi :decayed:

Opublikowano

siema mam na imię piotrek mam 21 lat. jestem na tym forum zarejestrowany już od jakiegoś czasu lecz nigdy do tej pory nie miałem okazji przejechać się na spota z powodu pracy w weekend ale ma to się zmienić od lipca i chciał bym zacząć przyjeżdżać na te spoty i tu jest pytanie jak w ogóle wygląda taki spot pytam ponieważ to jest moje pierwsze audi i pierwszy raz w życiu zarejestrowałem się na takim forum i powiem szczerze że bardzo mi sie spodobało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.