Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam tu chyba coś do powiedzenia!pij,nie pier€&)l!:D

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

To mówisz kwiatu,ze masz 181ps....:) powiedz to guziorowi:D tak na serio-można jesZcze dać wiecej koksu,ale 200ps nie prZekroczysz na seryjnych

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To mówisz kwiatu,ze masz 181ps....:) powiedz to guziorowi:D tak na serio-można jesZcze dać wiecej koksu,ale 200ps nie prZekroczysz na seryjnych

Guzior nie rozumie aut ponizej 300KM lub 8 cylindrow. koksu juz wiecej nie dasz na seryjnym dolocie, fmicu i wtryskach z aeb. brakuje juz tylko 1ms do zapetlania

Opublikowano

rezystor!:grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

na razie starczy tyle kucy co mam*, ale nie mówię nie dalszym modyfikacjom w przyszłości. sprzedałem wreszcie tego dziada w avancie ;> Powiem tylko tyle, fani 4 kółek to ściema:P

*tak samo mówiłem jak założyłem seryjnego aeb i wytrzymałem miesiąc bez kombinowania.

Opublikowano

za ile się avant sprzedał?

Opublikowano

kfiat_man tak czytam co piszesz i wydaje mi sie ze zona to same problemy ;)

odnosnie trubo - bedzie na sprzedaz na bank. jezeli jestes zainteresowany to daj znac i mysle ze sie dogadamy ;)

Opublikowano

Żona jako stan inny skupienia kobiety ma swoje zalety i wady. Starając się Ci to jakoś zobrazować powiem tak: żona to trochę jak elektroniczny ogranicznik prędkości, niby zbyteczny gadżet, ale włącza się wtedy gdy sam nie masz nad sobą kontroli ;) nie ma czego się bać, żeń się po co masz mieć lepiej ode mnie.

avant poszedł za 6k

Opublikowano
Żona jako stan inny skupienia kobiety ma swoje zalety i wady. Starając się Ci to jakoś zobrazować powiem tak: żona to trochę jak elektroniczny ogranicznik prędkości, niby zbyteczny gadżet, ale włącza się wtedy gdy sam nie masz nad sobą kontroli ;) nie ma czego się bać, żeń się po co masz mieć lepiej ode mnie.

avant poszedł za 6k

ja mam uraz do instytucji malzenstwa ;) 6k? starczy ci na komplet turbo, wtryski, tip + reszta dolotu i jeszcze na zatankowanie wystarczy! :P

Opublikowano

na razie muszę ogarnąć wysokie zużycie oleju w moim złomie. wymieniałem ostatnio uszczelki wtryskiwaczy i widziałem że na niektórych zaworach był olej mimo wymiany uszczelniaczy, dj mówił że prowadnice zaworów są słabe. Chmury z tyłu nie ma, ale przy intensywnej jeździe spala mi dziad 0,5l oleju na 1000 km. zaleję mu bardziej lepki olej i zobaczę.

Opublikowano

zajeb go mazutem :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

hipol minerał do ciągników;D A tak serio - prowadnice - nie było tragicznie, lecz skoro 0,5l/1000, to trochę sporawo;/

Opublikowano

zaleję go 10w40 i zobaczymy. najpierw wypalę resztę tego motula:P najwyżej dj czeka nas kolejny swap w przyszłym roku:P

Opublikowano

0,5/1000 na prowadnicach nie pójdzie bezdymnie

Opublikowano

turbawkę ma po regeneracji, a odma nowa

Opublikowano

zerknąć można to chwila moment

bo jak dół to gorzej, nie wiadomo na czym latało i czy sie nie zakleiło

Opublikowano

:hi:dziń dybry panom , jakie tu forum wreszcie techniczne można zobaczyć ...

Opublikowano

po prostu coś się komuś musi popsuć :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.