Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tu chyba coś do powiedzenia!pij,nie pier€&)l!:D

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

To mówisz kwiatu,ze masz 181ps....:) powiedz to guziorowi:D tak na serio-można jesZcze dać wiecej koksu,ale 200ps nie prZekroczysz na seryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

To mówisz kwiatu,ze masz 181ps....:) powiedz to guziorowi:D tak na serio-można jesZcze dać wiecej koksu,ale 200ps nie prZekroczysz na seryjnych

Guzior nie rozumie aut ponizej 300KM lub 8 cylindrow. koksu juz wiecej nie dasz na seryjnym dolocie, fmicu i wtryskach z aeb. brakuje juz tylko 1ms do zapetlania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie starczy tyle kucy co mam*, ale nie mówię nie dalszym modyfikacjom w przyszłości. sprzedałem wreszcie tego dziada w avancie ;> Powiem tylko tyle, fani 4 kółek to ściema:P

*tak samo mówiłem jak założyłem seryjnego aeb i wytrzymałem miesiąc bez kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfiat_man tak czytam co piszesz i wydaje mi sie ze zona to same problemy ;)

odnosnie trubo - bedzie na sprzedaz na bank. jezeli jestes zainteresowany to daj znac i mysle ze sie dogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona jako stan inny skupienia kobiety ma swoje zalety i wady. Starając się Ci to jakoś zobrazować powiem tak: żona to trochę jak elektroniczny ogranicznik prędkości, niby zbyteczny gadżet, ale włącza się wtedy gdy sam nie masz nad sobą kontroli ;) nie ma czego się bać, żeń się po co masz mieć lepiej ode mnie.

avant poszedł za 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona jako stan inny skupienia kobiety ma swoje zalety i wady. Starając się Ci to jakoś zobrazować powiem tak: żona to trochę jak elektroniczny ogranicznik prędkości, niby zbyteczny gadżet, ale włącza się wtedy gdy sam nie masz nad sobą kontroli ;) nie ma czego się bać, żeń się po co masz mieć lepiej ode mnie.

avant poszedł za 6k

ja mam uraz do instytucji malzenstwa ;) 6k? starczy ci na komplet turbo, wtryski, tip + reszta dolotu i jeszcze na zatankowanie wystarczy! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie muszę ogarnąć wysokie zużycie oleju w moim złomie. wymieniałem ostatnio uszczelki wtryskiwaczy i widziałem że na niektórych zaworach był olej mimo wymiany uszczelniaczy, dj mówił że prowadnice zaworów są słabe. Chmury z tyłu nie ma, ale przy intensywnej jeździe spala mi dziad 0,5l oleju na 1000 km. zaleję mu bardziej lepki olej i zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hipol minerał do ciągników;D A tak serio - prowadnice - nie było tragicznie, lecz skoro 0,5l/1000, to trochę sporawo;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknąć można to chwila moment

bo jak dół to gorzej, nie wiadomo na czym latało i czy sie nie zakleiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...