Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boczki, felgi i fotele :jerk:

Opublikowano

no i to jest jakas opcja! Guzior ktory budowal to v8 mowi ze buda byla mega zdrowa.

DJ masz miejsce na placu? :decayed:

Opublikowano
Tylko czy jest sens jak ja niepijacy?

tak,też to mam :)

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

:hi: bry

Opublikowano

Miejsce mam, ale nie chcę, żeby rozkradli tę budę;p ogłoszenie widziałem wcześniej - chciałem po recaro dzwonić;] Misiek - Ty sam nie wierzysz w to, co piszesz - przecież w Bukowinie raczej ciężko będzie znaleźć kolegę abstynenta;p

Opublikowano

znajdzie koleżankę i paru kolegów , DJ nie rób ze wszystkich alkoli :decayed:

Opublikowano
Miejsce mam, ale nie chcę, żeby rozkradli tę budę;p ogłoszenie widziałem wcześniej - chciałem po recaro dzwonić;] Misiek - Ty sam nie wierzysz w to, co piszesz - przecież w Bukowinie raczej ciężko będzie znaleźć kolegę abstynenta;p

Spokojna twoja rozczochrana Batłomieju :grin: :grin: :grin: ja mu chętnie potowarzyszę :decayed:

Opublikowano

Co Ty chcesz ode mnie - grafik robił wizytówki i nikt z nas się nie kapnął;p

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

Załóżcie zakon sióstr abstynentek ;D

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

Humor mi się poprawił, "pejton" naprawiony, to teraz bierzemy się za capri:D

Opublikowano

Bardziej braci abstynentów :grin:

Opublikowano

Ty byś się nazywał "Brat Etanol" :grin:

Opublikowano

a ja chcialem sobie naprawic spryskiwacze i rozebralem nadkole bo bylem pewny ze to lewe a okazalo sie ze prawy xenon i c**j nie robie tego juz nie chce mi sie

Opublikowano

Tomciu a czy ktoś zabronił Ci sprawdzić wcześniej :grin:

Opublikowano

założyłem dziś ledy od Tomika do wnętrza i powiem że robią robotę:D

IMAG0534.jpg

Opublikowano

Jakie ledy, od jakiego Tomika :question::naughty:

Podrzuć jakiś namiar :wink:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

BTW

Widzę, że skórki chyba takie jak u mnie :decayed:

Opublikowano

Ladnie, ladnie ;) Tomik gdzies na forum do zlapania? B5 przyda sie swierze swiatlo :P

Opublikowano
założyłem dziś ledy od Tomika do wnętrza i powiem że robią robotę:D

http://s28.postimg.org/cquvracsp/IMAG0534.jpg

gitez majonez :thumbup1:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

:hi: bry , Tomek super wyglądasz bez szkiełek :thumbup1:

Opublikowano

:bry:

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

poważnie rozważam a żeby nie jechać do BT :thumbdown::whistling:

Opublikowano

yyy a dlaczego ?!

Opublikowano
yyy a dlaczego ?!

zycie i $ :whistling:

Opublikowano
:facepalm: kur.... super się robi po prostu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.