Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :)

mysle ze jezdzi lepiej niz wyglada ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ściema;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Marcin lato sie zbliza robimy serie filmów u Ciebie

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

jak się dobrze przypatrzycie, to widać, że na tym filmie jest samochód.:grin:

Opublikowano
Marcin lato sie zbliza robimy serie filmów u Ciebie

Porno? :D

Opublikowano

trzeba będzie jechać do gimnazjum po aktorki na zasadzie wolontariatu:decayed:

Opublikowano
:hi:aloha :)
witajcie koledzy,.

kolega z łodzi poszukuje ogarnietego diagnostę żeby zlogować golfa 5 1.9 105 koni i poszukac problemów których aso nie znajduje,.

pomoże ktos, namiary na PW, dzieki i pozdrawiam

skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? :)

jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,.

aso nie mają pojecia,

kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,.

jak macie kogos info na PW

Opublikowano

Jest taki cygan u nas, DJ go zwa, co dlubie se w tych autach... ale z dywanikami z auta mozesz sie pozegnac jak zdecydujesz sie na jego uslugi :P

Opublikowano
:grin: :grin: :grin:
Opublikowano
  • Autor
:hi:aloha :)
witajcie koledzy,.

kolega z łodzi poszukuje ogarnietego diagnostę żeby zlogować golfa 5 1.9 105 koni i poszukac problemów których aso nie znajduje,.

pomoże ktos, namiary na PW, dzieki i pozdrawiam

skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? :)

jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,.

aso nie mają pojecia,

kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,.

jak macie kogos info na PW

no to niech kolega podjedzie na spota w niedziele bedzie pewnie DJ on zna tego cygana co kradnie dywaniki pewnie sie jakos dogadaja i ogarna temat :)

Opublikowano
Marcin lato sie zbliza robimy serie filmów u Ciebie

Porno? :D

porno i duszno :decayed:

:hi:aloha :)
witajcie koledzy,.

kolega z łodzi poszukuje ogarnietego diagnostę żeby zlogować golfa 5 1.9 105 koni i poszukac problemów których aso nie znajduje,.

pomoże ktos, namiary na PW, dzieki i pozdrawiam

skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? :)

jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,.

aso nie mają pojecia,

kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,.

jak macie kogos info na PW

no to niech kolega podjedzie na spota w niedziele bedzie pewnie DJ on zna tego cygana co kradnie dywaniki pewnie sie jakos dogadaja i ogarna temat :)

kurna a gumowe tez podpierdziela bo planuje w przyszlosci sie zglosic do niego z 4 el jak juz wszystko uzbieram z gratow? :P

Opublikowano
  • Autor

niestety tez :) nie ma zmiluj dywanik to dywanik liczy sie sztuka :)

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Opublikowano

Silnik 1.6?

:hi:aloha :)
witajcie koledzy,.

kolega z łodzi poszukuje ogarnietego diagnostę żeby zlogować golfa 5 1.9 105 koni i poszukac problemów których aso nie znajduje,.

pomoże ktos, namiary na PW, dzieki i pozdrawiam

skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? :)

jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,.

aso nie mają pojecia,

kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,.

jak macie kogos info na PW

Opublikowano

Jest i cygan :D

Opublikowano

ta, ale zapracowany:) Z tymi dywanikami przylgnęło do mnie jak gówno do buta i wcale bym sie nie dziwił, tylko właśnie sęk w tym, że jeszcze nikomu nie zawinąłem z auta dywaników:decayed: No to kto chce być pierwszy? :grin: Tymczasem - rezamy emulatory, diody w b8 i inne pierdoły:)

Opublikowano
:hi:aloha :)
witajcie koledzy,.

kolega z łodzi poszukuje ogarnietego diagnostę żeby zlogować golfa 5 1.9 105 koni i poszukac problemów których aso nie znajduje,.

pomoże ktos, namiary na PW, dzieki i pozdrawiam

skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? :)

jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,.

aso nie mają pojecia,

kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,.

jak macie kogos info na PW

Swoją drogą ciekawe jaki to błąd:) może open circuit albo short to ground/B+. Może przewody warto sprawdzić, a głąby z ASO wymienili dobry czujnik na jeszcze lepszy:D

Opublikowano

czego Ty wymagasz od ASO - tam się wymienia wszystko po kolei;D Jak będzie Open Circuit, to wiązkę silnika wymienią:decayed: Błąd pewnie polega na nieosiągnięciu punktu - lekko przestawiony wałek rozrządu może być i już błędem sypie.

Opublikowano
czego Ty wymagasz od ASO - tam się wymienia wszystko po kolei;D Jak będzie Open Circuit, to wiązkę silnika wymienią:decayed: Błąd pewnie polega na nieosiągnięciu punktu - lekko przestawiony wałek rozrządu może być i już błędem sypie.

Jak kiedyś w BKD regulowałem w dużym zakresie bo nie odpalał nawet to nie było błędu;) a i tak kąt 7,7:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.