Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

send by GT-I9505

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aloha :)

dawno mnie nie było ;)

to zapodam coś na deszczowy piątek :)

10451704_10152634572134823_3155613848216

Opublikowano

witam czy znacie może jakiś dobry zakład przyciemniający szyby w miarę nie drogo w łodzi ?

Opublikowano

:hi: Witam kolegów. zapytam się nie szuka ktoś z was dobrego auta ? mam do oddania za w sumie bezcen tam co mam ;)

Opublikowano

Pany, byliby chętni na concert II w bdb stanie tylko gałeczka od podgłaśniania jest troszkę wytarta, klimatronik 1din idealny tylko przycisk off wytarty. Kierownica z B6 3 ramienna z poduchą i taśmą o nr. 8E0 953 549 N?

Opublikowano

aloha :)

dawno mnie nie było ;)

to zapodam coś na deszczowy piątek :)

10451704_10152634572134823_3155613848216

Gdzie Tu się To Polubuje heheh :wink:

Opublikowano

aloha :)

dawno mnie nie było ;)

to zapodam coś na deszczowy piątek :)

10451704_10152634572134823_3155613848216

Gdzie Tu się To Polubuje heheh :wink:
Ja polubialem :P

send by GT-I9505

Opublikowano

Chyba nie Tu Panie Mjr-erze :wink:

Opublikowano

witam czy znacie może jakiś dobry zakład przyciemniający szyby w miarę nie drogo w łodzi ?

Zgierz ul.Chopina 2

A tak poza tym co to sie odkutasza za jakiś jarmark :) Ten sprzeda to tamten to i jeszcze Arek z tym swoim 1000 letnim padłem ;)

Edytowane przez klysek

Opublikowano
  • Autor

witam czy znacie może jakiś dobry zakład przyciemniający szyby w miarę nie drogo w łodzi ?

na kolumny kolo carrefoura dobrze robia :) powiesz ze jestes od seby z 6 sens interactive dostaniesz znizke ;)

:hi: Witam kolegów. zapytam się nie szuka ktoś z was dobrego auta ? mam do oddania za w sumie bezcen tam co mam ;)

wiela to dziengow ?

Opublikowano

no dzięki wielkie tak coś słyszałem o jakieś firmie na kolumny FOLCAR czy cos takiego ale nie byłem pewien bo kilka osób już mnie zrobiło w balona i wolę się dowiedzieć od was

Opublikowano
  • Autor

tak tak folcar

wiesz co ja u nich robilem i sporo moich znajomych rowniez :)

cenowo w sumie nie wiem jak na tle konkurencji wypadaja musisz podjechac i sie dowiedziec i juz :)

Opublikowano

A na wroblewskiego od maratonskiej tez przypadkiem nie ma jakiegos miejsca gdzie przyciemniaja?

send by GT-I9505

Opublikowano

Seba możesz sie pochwalic swoim Bentleyem?

Edytowane przez skrab

Opublikowano

tak tak folcar

wiesz co ja u nich robilem i sporo moich znajomych rowniez :)

cenowo w sumie nie wiem jak na tle konkurencji wypadaja musisz podjechac i sie dowiedziec i juz :)

dzięki na pewno podjadę i się zorientuję jak to u nich wyjdzie ale brać pod uwagę to ponoć używają dobrych folii

Opublikowano
  • Autor

tak tak folcar

wiesz co ja u nich robilem i sporo moich znajomych rowniez :)

cenowo w sumie nie wiem jak na tle konkurencji wypadaja musisz podjechac i sie dowiedziec i juz :)

dzięki na pewno podjadę i się zorientuję jak to u nich wyjdzie ale brać pod uwagę to ponoć używają dobrych folii

jedz i sprawdz :) folie masz do wyboru tansze i drozsze :) gowna nie robia raczej wszystko jak nalezy.

Seba możesz sie pochwalic swoim Bentleyem?

:) moge podjechac kiedys nie ma problemu :)

Opublikowano

Tez przyciemniałam w Folcarze i super :) moge polecić

Opublikowano

Seba w folcarze wyliczyli za całe auto 450 zł jeśli chodzi o powołanie się na ciebie to pan od razu zszedł na 400zł ale chyba przyciemnie na wróblewskiego 62 firma sun-grand czy coś takiego ale cena 350 zł za całe auto jeżeli nie bierzemy paragonu lecz gwarancję normalnie mamy 2 lata na montaż i 7 lat na folię. Może te 50 zł da się jeszcze zerwać z ceny zobaczymy a jak macie swoje a4 przyciemnione bo właśnie się zastanawiam na jaki procent tył i na jaki przód

Opublikowano

A Piotrek masz avanta czy sedana? ;)

send by GT-I9505

Opublikowano

Sedana

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.