Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możecie posiedzieć :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No niestety ostatnio ciagle robie w czwartki na popoludnie :/

send by GT-I9505

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

oficeR - jeśli chodzi o cenę przyciemnienia avanta na wróblewskiego to nie miałem okazji się spytać bo mi auto zaprowadzał znajomy i odbierał dlatego że załatwił mi wszystkie szyby bez czołowej za 350 zł, ale teraz w tym tygodniu będę u nich sam już osobiście bo mi półkę uszkodzili tylną a raczej jej zaczepy

Ja swojego sedana przyciemniłem tak jak na foto czyli tył na 12 % a przód na 50 % i wydaje mi się że jest ok

3g5dfjxz.jpg

js9qkl92.jpg

r2tosy5t.jpg

8vaeztyn.jpg

2p3m92ly.jpg

Opublikowano
  • Autor

witam wszystkich :hi:

oficeR - jeśli chodzi o cenę przyciemnienia avanta na wróblewskiego to nie miałem okazji się spytać bo mi auto zaprowadzał znajomy i odbierał dlatego że załatwił mi wszystkie szyby bez czołowej za 350 zł, ale teraz w tym tygodniu będę u nich sam już osobiście bo mi półkę uszkodzili tylną a raczej jej zaczepy

Ja swojego sedana przyciemniłem tak jak na foto czyli tył na 12 % a przód na 50 % i wydaje mi się że jest ok

3g5dfjxz.jpg

js9qkl92.jpg

r2tosy5t.jpg

8vaeztyn.jpg

2p3m92ly.jpg

tyl na 12 przod na 50 ? co to za parametry czego ?? chyba Ci cos zle powiedzieli albo zle napsiales ;)

tyl na 80 predzej przod na 30 ;)

fabrycznie powinienes chyba miec przyciemnione na jakies 10-20 % wszystkie szyby przynajmniej u mnie sa ;)

Opublikowano

napisałem że tył ma przepuszczalności 12% światła a przód 50%

Opublikowano
  • Autor

czyli scieme masz 88 % i 50%

nigdy takie polaczenie nie bedzie wygladac dobrze :P

zeby jakos wygladalo trzeba by zrobic np 90 tyl i 70-80 przod ;)

wycinanie paskow w przedniej bocznej jest beznadziejne ;)

sie nie ma co sie lubi sie lubi co sie ma :)

Opublikowano

Mi to polaczenie pasuje bo znając moje szczęście to długo bym nie pojeździł z mocniejsza ściemą na przodzie bo zaraz by mnie wylapali ja i bez sciemy mam ze 2 kontrolę na miesiąc. Ty seba pokaż foto swojej furki jak u ciebie wygląda

Opublikowano
  • Autor

ja nie mam przodu wogole zrobionego tylko tyl a teraz to nawet boki same bo wymienialem szybe tylna i nie mialem kiedy ogarnac folii w sumie to juz 3 rok tak jezdze :P

Opublikowano

No to ci się troszkę schodzi z tą folią

Opublikowano
  • Autor

Spoty wyborcze s coraz to na wyższym poziomie :D

10515275_10205173535801109_5597148597499


No to ci się troszkę schodzi z tą folią

tak bo to wina jednego Cygana obiecal mi kiedys ze szybe naprawi no i tak juz ja naprawia ... :whistling::lol:

Opublikowano

pewnie masz na myśli Dj

Opublikowano
  • Autor

:D tu jest tylko jeden nadworny cygan co kradnie dywaniki :D

Opublikowano

byłem u niego z 2 razy i nigdy mi nic nie zaginęło ale mogę powiedzieć że jest spoko bardzo pomocny i ma dużą wiedzę jeśli chodzi o audi

Opublikowano

Panowie ogarnia któryś kodowanie RNS-e ?? :)

Opublikowano

Panowie ogarnia któryś kodowanie RNS-e ?? :)

Ja będę musiał bo w środę wrzucam LED-a:)
Opublikowano
  • Autor

Cygan wszystko ogarnia :) tylko z baba nie jedzcie bo tez ja ogarnie :D

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

Cygan wszystko ogarnia :) tylko z baba nie jedzcie bo tez ja ogarnie :D

:D
Opublikowano

Ee tam :P wobec mojej Lubej byl bardzo grzeczny na OEMie :D

:hi:

send by GT-I9505

Opublikowano

Ee tam :P wobec mojej Lubej byl bardzo grzeczny na OEMie :D

:hi:

send by GT-I9505

Ja byłem ze swoją u niego to też było ok:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.