Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no no gratki :D

hyhyhyhy mowisz ?? :D <3 :*

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

BĘDĘ TATA! :kox:

send by GT-I9505

Gratki Panie Oficeze :decayed:

tylko czy aby na pewno Ty a nie sąsiad albo ten z trąbką ( czyt. Listonosz ) :grin::grin::grin::wink:

Taki tam wyniczek ustrzelony dziś w trakcie pracy :decayed:

YErBWDW.jpg

Opublikowano

piekny jubileuszowy wynik :decayed:

Opublikowano

piekny jubileuszowy wynik :decayed:

Marcin jubileusz z 4 z przodu to będzie za rok w listopadzie - nie musisz mi o tym przypominać :grin: ja jebe ale ja będę stary :ph34r::suicide_anim:

Opublikowano

Siema wszystkim :) kupione czarne B6 w sedanie, niedlugo poleci temat na forum. Do zoba na spocie

Opublikowano

Siema wszystkim :) kupione czarne B6 w sedanie, niedlugo poleci temat na forum. Do zoba na spocie

:good:

Opublikowano

Oficer gratki :thumbup1:

Opublikowano

Marcin jubileusz z 4 z przodu to będzie za rok w listopadzie - nie musisz mi o tym przypominać :grin: ja jebe ale ja będę stary :ph34r::suicide_anim:

o Panie! no to faktycznie bedzie jubileusz :D

Opublikowano

No to PYK za nowe stworzenie made by oficer :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Kilka fotostory koszulek jeszcze kilka wzorów mam , ale muszę cyknąć foto

25lqwwdy.jpg

bz5psnd8.jpg

akd3ur7y.jpg

enz98f5w.jpg

Opublikowano

Ta niebieska ile z dope?

Opublikowano

:hi: witam


Ta niebieska ile z dope?

wcześniej kolega musti pisał że koszulki na chwilę obecną są po 40 zł za sztukę + koszty wysyłki i ma możliwość dowolnego logo na niej

Opublikowano

Ta niebieska ile z dope?

Taką właśnie ja mam koszulkę to pierwsza sztuka jaką zrobiłem z własnego pomysłu , nowe wizje chodzą mi po głowie i znów sobie coś klepnę :wink4:

40zł + kw

Opublikowano

Ta niebieska ile z dope?

Taką właśnie ja mam koszulkę to pierwsza sztuka jaką zrobiłem z własnego pomysłu , nowe wizje chodzą mi po głowie i znów sobie coś klepnę :wink4:

40zł + kw

Daj dane do przelewu :wink:

Opublikowano

Ta niebieska ile z dope?

Taką właśnie ja mam koszulkę to pierwsza sztuka jaką zrobiłem z własnego pomysłu , nowe wizje chodzą mi po głowie i znów sobie coś klepnę :wink4:

40zł + kw

Daj dane do przelewu :wink:

Ktoś coś jeszcze chce to puszczę jedną paczką.

Zamówienia zbieram do poniedziałku wieczór :wink4:

Wszystkie pytania słać na PW

Opublikowano

:siema:

BĘDĘ TATA! :kox:

send by GT-I9505

Gratulacje, oby był zdrowy SYN :)

no to Ci się zacznie za jakiś czas, póki co balluj, wysypiaj się i używaj życia, no i używaj kobiety na maxa bo teraz bes stresu bo i tak już zalałeś formę :)

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Dee_Jay jeszcze raz dzięki, dolecieliśmy bez stresu do domciu. Teść zadowolony, coś tam marudzi, że wciskając sprzęgło coś tam trzeszczy delikatnie, ale pewnie sprężynka się naciąga przy pedale :P

reszte sobie mam nadzieję ogarnie, a ja na dniach mu TISem przeskanuje ją... :)

Opublikowano

Musi byc git, bo jest nowe:) wyprzęglik jeszcze odpowietrzyć :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

leci dzisiaj ktoś na spota ?

Opublikowano
  • Autor

jak widac wszyscy :D

Opublikowano

:grin: dobrze że nie jechałem bo bym tam stał jak wazon

Edytowane przez xXPiotrekXx19

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.