Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że jakoś wiele chyba nie straciłem... ale mam niezłą propozycje gdyby ktoś był zainteresowany... na spota... :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 17:29_________________________________________________Jako że mnie wczoraj nie było mam pytanko odnośnie liczników

Wczoraj ktoś potrzebował naprawę wyświetlacza w liczniku

łódzkie tel 0601 859 205 www.serwislicznikow.admoto.pl

rozumiem ze są godni polecenia i nie ździerają jak żyd za matke :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a i owszem jestesmy zorganizowani Zapraszam serdecznie na spocik integracyjny milo bedzie poznac nowych Wladców pierscieni :D

Spocik organizuje dzisiaj (16-11-2008 Niedziela) jak już Bazyli napisał o godz 18 pod Centrum Handlowym Real/Tulipan na Piłsudskiego94za galeria Łódzką drugie światła w lewo parking zaraz przy samym wjeździe ;)

Tak na prawdę to z Damianem chciałem się zgadać żeby do Was podjechać na wasz spocik ale Bazyli mowi ze nie wie kiedy bedzie wiec ja robie u nas i zapraszam Was Pozdrawiam cebool1-Jacek Audi A4'96 z ringami 1,9TDI (90km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i prosze 20 Audic w jednym miejscu i 1 BMW :good: fajnie chopaki ze podjechaliscie bylo bardzo milo Was ugoscic w sumie to jestesmy jednym klubem Milosnikami marki AUDI :>

następny spocik proponuje na za tydzień możne być niedziela fajnie by było jak by się spotkać 100% frekwencja od Was i od Nas przeważnie na takim spociku jedziemy do Kebab Housu na cieple picie i jedzonko klimat rewelacja i pełny smiechu a obs ługa jaka miła mrrrr Zapraszam bardzo serdecznie

cebool1 - Jacek Audi A4 '96 z ringami 1.9TDI (90KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...