Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym wpadł ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja też bym wpadł:P

Opublikowano

Kiedy jakiś spot ?

Może jutro :D bo ja już nie byłem chyba w c**j .......

Teraz wolne może każdy wygospodaruje te. 1h

Co wy na to czarnuchy ?

Spoko :) byle bez sterczenia na parkingu

Dajcie znać czy bierzecie kalendarze to puścimy jedną przesyłką

Opublikowano

znaczy jakiś lokal?

Opublikowano

mnie niestety nie będzie na zlocie, mały problem z audi

Opublikowano

znaczy jakiś lokal?

Go go magnes :D albo kfc

Opublikowano

jak go go to trzeba sie pojawić :)

Opublikowano

I coś się dziś będzie działa bo nie wiem czy palić swój traktor:)

Opublikowano

Ja bym przyjechał tylko nie wiem jeszcze gdzie i o której ?

Opublikowano

No to tak jak ja:)

Rowniez mam troche czasu ale nie wiem gdzie i o ktorej:)

Opublikowano

Spoty grupy łódzkiej w zasadzie nie odbywaja sie juz. Ja jezdze na spoty vaglodz - parking auchan na jana pawla (real dawny, przy kfc) w kazdy czwartek o 19. Przyjezdza kilka sztuk audi ;)

Opublikowano

Kiedy jakiś spot ?

Może jutro :D bo ja już nie byłem chyba w c**j .......

Teraz wolne może każdy wygospodaruje te. 1h

Co wy na to czarnuchy ?

Spoko :) byle bez sterczenia na parkingu

Dajcie znać czy bierzecie kalendarze to puścimy jedną przesyłką

cześć jeżeli by nie było problemu to ja bym chętnie wziął 2 naklejki 3D i mogło by to pójść jedną przesyłką zawsze to dla każdego by było coś taniej

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)


Spoty grupy łódzkiej w zasadzie nie odbywaja sie juz. Ja jezdze na spoty vaglodz - parking auchan na jana pawla (real dawny, przy kfc) w kazdy czwartek o 19. Przyjezdza kilka sztuk audi ;)

Marcin spoty bandy lodz odbywają sie zawsze na zlotach ogolnopolskich :D

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

Spoty grupy łódzkiej w zasadzie nie odbywaja sie juz. Ja jezdze na spoty vaglodz - parking auchan na jana pawla (real dawny, przy kfc) w kazdy czwartek o 19. Przyjezdza kilka sztuk audi ;)

Marcin spoty bandy lodz odbywają sie zawsze na zlotach ogolnopolskich :D

bo do łodzi jest daleko :grin:

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

dobra to już do niego piszę za kw rozliczymy się przy odbiorze

Opublikowano

Marcin spoty bandy lodz odbywają sie zawsze na zlotach ogolnopolskich :D

Wiem wiem :) na letnim bylem to poznalem troche zycia ;)

Opublikowano

To bierz naklejki i pisz do Jarko żeby wsadził z moimi kalendarzami ;)

Spoty grupy łódzkiej w zasadzie nie odbywaja sie juz. Ja jezdze na spoty vaglodz - parking auchan na jana pawla (real dawny, przy kfc) w kazdy czwartek o 19. Przyjezdza kilka sztuk audi ;)

Marcin spoty bandy lodz odbywają sie zawsze na zlotach ogolnopolskich :D
Albo na Helu :D teraz będzie od jutra do piatku
Opublikowano

a to tylko wybrańcy w sensie VIPów :D wypijcie i za mnie czyli za tych co nie mogą

Opublikowano

a to tylko wybrańcy w sensie VIPów :D wypijcie i za mnie czyli za tych co nie mogą

Nie ma problemu wypić zdrówko twoje walniemy nie raz nie dwa :decayed:

Edytowane przez klysek

Opublikowano

oczywiście , zdrówka nigdy za wiele :)


Marcin spoty bandy lodz odbywają sie zawsze na zlotach ogolnopolskich :D


Wiem wiem :) na letnim bylem to poznalem troche zycia ;)

Bardzo zacnie teraz czas na zimowy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.