Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

A jak już jesteś na forum obczail byś mi koszt tarcz z klockami na tył do mojego pazdzierza i przegub prawy jaki koszt takiej imprezy u ciebie

Edytowane przez klysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

DJ ja się chętnie dołożę chociaż sama kasą nie śmierdze. Pani nie pracuje bo wychowywała dzieci. Jak się z rynku pracy wypadnie to ciężko jest wrócić. Ponieważ też przeszłam etapy zasiłków itd to wiem ze nie ma szans aby cokolwiek od państwa dostać. Zatem pozbierać się psychicznie nie jest łatwo. Ja prace mam. Także ja bardzo chętnie, żebyś chociaż jeden miesiąc mieli spokojny i normalny. Tam poza tym nie trzeba realizować wszystkiego. Wiadomo my nie drużyna realu Madryt ale te drobne rzeczy można ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachetna Paczka - Mamy: garnki, chemię i środki czystości, książkę dla Nikoli, prezent dla mamy (kosmetyki). Zrzucamy się na jakąś lodówkę - jest kilku chętnych. Potrzebujemy sportowej koszulki L na szczupłego chłopaka, halówek w rozmiarze 44, ewentualnie jakiegoś kompletu pościeli oraz pomocy szkolnych. Póki co - bardzo wszystkim dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachetna Paczka - Mamy: garnki, chemię i środki czystości, książkę dla Nikoli, prezent dla mamy (kosmetyki). Zrzucamy się na jakąś lodówkę - jest kilku chętnych. Potrzebujemy sportowej koszulki L na szczupłego chłopaka, halówek w rozmiarze 44, ewentualnie jakiegoś kompletu pościeli oraz pomocy szkolnych. Póki co - bardzo wszystkim dziękuję :)

sorki musiałem :polew: :polew: :polew:

jeszcze remont zrobcie B)

Edytowane przez klysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysiu, przecież nas nie poje**ło, żeby komuś kupić lodówkę z dostępem do internetu i pancernymi drzwiami - jakąś używkę za parę złotych i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daTdTDU.png

heheh w lusterku dobrze widac kto jedzie ;) hyhyhy przycelowalem takiego kwiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie aklumulator Bosch S5 77Ah, gdzie w Łodzi tanio moge znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dj"a:p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ile i czemu tak drogo? :decayed:

:hi:

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ktorej dzis robisz i w razie w gdzie mam sie kierowac? Masz na miejscu czy musisz zamowic? ;)

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj byś miał:) - Jana Pawła II 10, Ksawerów. (przy trasie Łódź-Pabianice) Podan nr na pw, to się dogadamy


ok 14.30 aku będzie u mnie:)


Powoli kończymy akcję szlachetnej paczki - przydadzą się nam jeszcze pomoce szkolne oraz halówki ciemne rozmiar 44 męskie;) Może ktoś pomóc w tym zakresie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłysek i Tomek , co tam sie u Was odkutasza w tych Pabianicach ? wpychacie rowerzystów pod autobus, zabijacie ludzi ... pewnie to dj KILL :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...