Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uuuu :D

Nom klasa sama w sobie :polew: i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia :decayed:

gdzie tu się klika "Lubię To" ??? :):thumbup1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uuuu :D

Nom klasa sama w sobie :polew: i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia :decayed:

gdzie tu się klika "Lubię To" ??? :):thumbup1:

Tu nie ma co klikać lubię :decayed: tu trzeba przyjeżdzać z szpadlem i kopać :grin:
Opublikowano

widziane dziś autko marcinadługiego - szkoda tylko, że bez dywaników i felg - stoi na "kobyłkach" - ja się pytam czemu ???? :decayed:

heh :) oba sa w tym samym miejscu wiec zakladam ze oba bez felg i dywanikow ;) pogodzilem sie z tym i dlatego kupuje najtansze jak jade do DJ :decayed:

Opublikowano

uuuu :D

Nom klasa sama w sobie :polew: i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia :decayed:

gdzie tu się klika "Lubię To" ??? :):thumbup1:

Tu nie ma co klikać lubię :decayed: tu trzeba przyjeżdzać z szpadlem i kopać :grin:

człowieku czy Ty myślisz, że mam 20 lat - ja to w tym wieku tylko usiąść do grilla, zapodać kiełbaskę (ewentualnie karczka :decayed: ) dziabnąć dziabąga i popatrzeć jak kopiecie :grin::grin::grin:

Ale kierować ekipą kopaczy potrafię heheheh :grin:

widziane dziś autko marcinadługiego - szkoda tylko, że bez dywaników i felg - stoi na "kobyłkach" - ja się pytam czemu ???? :decayed:

heh :) oba sa w tym samym miejscu wiec zakladam ze oba bez felg i dywanikow ;) pogodzilem sie z tym i dlatego kupuje najtansze jak jade do DJ :decayed:

:decayed::grin::decayed::grin:

Opublikowano

uuuu :D

Nom klasa sama w sobie :polew: i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia :decayed:

gdzie tu się klika "Lubię To" ??? :):thumbup1:

Tu nie ma co klikać lubię :decayed: tu trzeba przyjeżdzać z szpadlem i kopać :grin:

człowieku czy Ty myślisz, że mam 20 lat - ja to w tym wieku tylko usiąść do grilla, zapodać kiełbaskę (ewentualnie karczka :decayed: ) dziabnąć dziabąga i popatrzeć jak kopiecie :grin::grin::grin:

Ale kierować ekipą kopaczy potrafię heheheh :grin:

Przyłożę starań aby to zobaczyć :decayed:

Coś za duZo nakasowalem :grin:

Opublikowano

Tomek, co Ty żeś narobił tam wyżej :grin::grin::grin::facepalm::decayed:

Opublikowano

Tomek, co Ty żeś narobił tam wyżej :grin::grin::grin::facepalm::decayed:

Pisze szyfrem :decayed:

Opublikowano

Tomek, co Ty żeś narobił tam wyżej :grin::grin::grin::facepalm::decayed:

Pisze szyfrem :decayed:

Oki doki :wink: jak bym w razie nie mógł czegoś rozkminić to będę walił PW :grin:

Opublikowano

Dzwon śmiało :decayed: moze na jakoś butle sie człowiek od razu umówi :decayed:

Opublikowano

o to to - swoją drogą myślałem, że w ten weekendzik :P ale spoko luzik :wink:

Opublikowano

o to to - swoją drogą myślałem, że w ten weekendzik :P ale spoko luzik :wink:

Nie no wszystko na to wskazywało ale musimy opuścić lokal i na weekend mamy przeprowadzkę ale moze wieczorkiem wykonam telefon i sie skusicie ale nie będę narazie nic obiecywał bo nie wiem ile zejdzie

Opublikowano
  • Autor

człowieku czy Ty myślisz, że mam 20 lat - ja to w tym wieku tylko usiąść do grilla, zapodać kiełbaskę (ewentualnie karczka ) dziabnąć dziabąga i popatrzeć jak kopiecie
Ale kierować ekipą kopaczy potrafię heheheh

o to to to i ja sie dolacze bede kierowal z kierownikiem Miskiem :D

Opublikowano

Pany znacie jakiegoś dobrego lakiernika w Łodzi?

W Łodzi nie ma..... ale jest pod Łodzią ;)

Kłysek widziany dzisiaj pod moim domem :D

Podrzuć jakieś info co gdzie i jak.

poszły namiary na priva - ale ostrzegam koleś nie jest tani :)

Pany znacie jakiegoś dobrego lakiernika w Łodzi?

W Łodzi nie ma..... ale jest pod Łodzią ;)Kłysek widziany dzisiaj pod moim domem :D
Miałem stanc pogadać ale już na firmę leciałem wiec do domu sie spieszyło bo przygotowania do przeprowadzki bo w piątek będę mieszkańcem Tymianki :decayed:

nom myślałem, że się zatrzymasz dlatego zatrzymałem się ale widziałem, że się ostro śpieszysz bo popierdoliłem tą truskawką jak Kubica :)

jak się w piątek przeprowadzasz to mogę pomóc nosić graty ;)

Opublikowano

Panton dzięki za chęci ale mój dobytek jest na tyle skromny ze w 40min z bratem sobie poradzę :grin:

Opublikowano

Ale ze jak... To Klysek nie bedzie juz baluciarzem z nożem w kieszeni?!:/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Będę ale na wygnaniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zobaczcie co gosciu wymysla :D

https://vimeo.com/122959827


klysek ma juz pod soba cale baluty chlopie to sie rozwoj nazywa

idzie zagarnac kolejna czesc polski co sie bedzie ograniczal :D

Opublikowano
  • Autor

jak masz male wgniotki to sam sobie je wyciagnij :D

kupujesz powietrze do czyszczenia kompa odwracasz do gory dnem

pryskasz a w sumie zalewasz wgniotke kilka sekund cieklym powietrzem

i po chwili walisz w to rozgrzana suszara :) z praw fizyki wynika ze wgniotki same sie wyciagna

oile sa male :) albo odwrotnie :D

Edytowane przez Seba_LDZ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.